Новини з 1996 року

Люди Арсенія Яценюка поставлять за Молодіжним сонячні батареї на 150 гектарах

Олександр Курилов 10 жовтня 2018 14:30 1655 0

Спеціальна комісія міськвиконкому Кременчука визначилася, хто саме буде добувати електричну енергію на території площею 150 гектарів, що поряд зі Свіштовським кладовищем.

Про таке визначення повідомляє прес-служба міськвиконкому, представники якої пояснюють, що учасників цього конкурсу було двоє: фірма «Кліар-енерджі Кременчук», заради бізнесу якої наш міськвиконком вигнав за межі міста німецького інвестора Йорга Майснера.

Другий учасник – це теж «кременчуцька» фірма з назвою ТОВ «Нове тепло».

Директор цього підприємства - мешканка Кременчука Альона Каленіченко, яка є також директором ТОВ «Біогаз Енерджі Тернопіль». І слово «енерджі» в цьому випадку знакове для обох учасників кременчуцького конкурсу.

Однак більш важливим є походження ТОВ «Нове тепло», власником якого є компанія з управління активами "Атлантіс Капітал" і яка веде нас до міста  Чернівці та Валентина Гнатишина, людину з кола Арсенія Яценюка.

Останнє, про що слід додати, – загалом було дві версії, як добувати електроенергію за зеленим тарифом: можна було ставити вітряки або сонячні батареї.

Враховуючи те, що вітер у нас не дуже сильний, перевагу віддали сонячним батареям, про сумарну потужність яких поки що не повідомляється.

Вартість зеленого тарифу, за яким Полтаваобленерго купуватиме вироблену на Молодіжному електроенергію, -  5 гривень 91,46 коп/кВт•год (без ПДВ).

Вартість електроенергії для побутових споживачів у випадку споживання до 100 КВт за місяць  -  0,9 гривні за 1 кіловат.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись