Новини з 1996 року

Любителів та професіоналів в IT-галузі запрошують на масштабну конференцію

Ксенія Омельченко 23 листопад 2017 16:24 612 0

28 спікерів, 4 потоки і в сукупності 24 години корисного спілкування – усе це обіцяють організатори наймасштабнішої в Полтаві та області IT конференції InsaneByte. Захід відбудеться у першу суботу грудня, наразі триває реєстрація учасників.


Ідея проведення конференції належить експертам в галузі ІТ з Полтави та Кременчука, котрі не просто займаються ІТ технологіями, а прагнуть розвивати цю галузь на теренах області. 

«Під час спілкування з коворкінг-центрами та представниками ІТ компаній міста Полтави і Кременчука у нас сформувалася контактна група людей, котра висунула ідею провести масштабну ІТ конференцію, корисну для всіх жителів Полтавської області», – говорить один з ініціаторів проведення заходу Євген Мригін.

Програма конференції розрахована на один день і включає в себе 4 потоки: два технічні та два бізнесові. Доповідачами конференції стануть 28 експертів у галузі інформаційних технологій з багаторічним досвідом роботи.

Хоча до початку конференції залишилося ще десять днів, подія вже встигла набути широкого розголосу. На думку організаторів, це пов’язано з наявністю високого попиту серед полтавців на подібні заходи.

У Полтавській області ще немає відкритого ІТ ком’юніті, а необхідність у ньому – колосальна. У багатьох містах країни вже діють ІТ кластери. Полтава поки що відстає від інших обласних центрів, але потенціал у неї, однозначно, є. 

«Ми хочемо наочно показати всім жителям області, котрі цікавляться ІТ технологіями, що Полтава і Кременчук можуть бути одними з найбільших ІТ центрів в Україні. У Полтавській області живе велика кількість людей, які мислять прогресивно і яким не байдуже їхнє майбутнє у цій країні», – говорить Євген Мригін.

Участь у заході безкоштовна. Організатори запрошують жителів усіх міст і районних центрів області, аби показати їм переваги ІТ сфери і дати можливість отримати реальні знання, які вони зможуть використовувати в майбутньому.  Для участі в заході необхідно попередньо зареєструватися на сайті організаторів.

Подія проходитиме в Полтавському університеті економіки і торгівлі і може вмістити до 600 учасників.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись