Новини з 1996 року

Ляпасів по обличчю надавали. КАНДИДАТ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА ОЛЕГ САВЧЕНКО ПОСТРАЖДАВ ЗА ОБРАЗУ ЖІНКИ ?

Олександр Курилов 22 жовтня 2015 11:53 894 0

Кандидат на посаду міського голови Кременчука Олег Савченко, який, на переконання репортера, виконує технічні функції при міськвиконкомі й «топить» перед виборами усіх опонентів першого заступника мера Калашника та заступника мера Малецького, постраждав сьогодні від рук невідомих у районі кінцевої зупинки нафтопереробного заводу.

Однак серйозних ушкоджень у чоловіка, який свою виборчу кампанію будує на "чорного кольору"  дискредитації кандидата в міські голови Кременчука, керівника ПАТ «Кременчукм'ясо» Ірини Дроздової, - немає.

Синців на обличчі від нападу у пана Савченка чи забоїв теж немає.

Однак йому  дісталися ляпаси по обличчю і, як розуміє репортер, – таких прилюдних ляпасів, що лунали на всю вулицю Свіштовську, «кандидат» у мери Кременчука отримав багато.

Про те, що саме відбулося біля кінцевої зупинки маршруту №15, репортеру розповіли в міському управлінні внутрішніх справ.

За тим, що говорить керівник міської міліції Денис Захарченко, напад на кандидата в міські голови, який роздавав  близько сьомої ранку  свої газети проти іншого кандидата, справді був.

Однак серйозної бійки не було, на відміну від ляпасів, які лунали гучно.

Хто саме стукав долонями по обличчю пана Савченка, міліція встановлює – чоловіки, які прийшли «поговорити», втекли.

Натомість правоохоронці внесли до ЄДР випадок, що стався сьогодні з кандидатом у мери Кременчука. Кваліфікація від нашої міліції того, що сталося, – хуліганство.

Які мотиви були у нападників, що надавали ляпасів «горе-політику», можна здогадатися й так.

Теги: Місцеві вибори 2015Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись