Новини з 1996 року

Льотна академія МВС у Кременчуці набирає перший курс. Робитимуть із студентів - пілотів та техніків

Валерія Макряшина 27 червня 2019 10:03 532 0

Авіаційна академія МВС у Кременчуці набирає цього року за державним замовленням 177 студентів - майбутніх пілотів і техніків.

У Департаменті комунікацій МВС повідомляють, що вони навчатимуться за новою програмою, розробленою спільно з Airbus Helicopters, а для тренувальних польотів цього року отримають два нові вертольоти Н125.

Про це 26 червня нагадав і сам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

 

 

"Запорука ефективних та якісних операцій – кваліфіковані пілоти, льотний екіпаж та технічні спеціалісти, адже їхнє завдання – не лише врятувати життя людини, надати правоохоронний сервіс, а й безпечно експлуатувати та обслуговувати авіаційну техніку в повному діапазоні завдань та умов служби.

Авіаційна академія МВС України в Кременчуці пропонує комплексні навчальні програми підготовки пілотів та техніків, розроблені спільно із фахівцями Airbus Helicopters", - зазначив Арсен Аваков.

Він додав, що в рамках контракту між МВС України та Airbus Helicoptersв академії будуть встановлені сучасні тренажери Full Flight Simulator гвинтокрила H225 для польотів, які забезпечують максимально реалістичний досвід, а також практичні навчання на нових гвинтокрилах Н125, які передадуть коледжу вже цього року.

На 2019-2020 навчальний рік планується прийняти за державним замовленням 28 пілотів, 89 техніків та 60 авіоніків. Для пілотів буде забезпечена льотна практика не на старих і поламаних Мі-2, а на сучасних гелікоптерах Н125.

Втім як воно буде, покаже тільки час. 

 

 

Джерело: https://censor.net.ua/ua/p3134326

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 261 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 440 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 649 0