Новини з 1996 року

Лжесвідчать і не тільки. Кременчуцькі депутати і безмірні витрати на агітацію за себе і мера Малецького

Олександр Курилов 09 грудня 2019 16:30 499 0

Більшість депутатів Кременчуцької міської ради проголосують на черговій сесії 12 грудня за внесення в план наступного року виділення 9,3 мільйонів гривень на появу спеціального агітаційного видання.

Таке видаватимуть  за кошти міського бюджету для безкоштовного розповсюдження 44 тисяч екземплярів серед  мешканців міста.

І це буде  чергове політичне видання, де громадянам увесь наступний рік розповідатимуть про суцільні позитиви міського життя з натяками - голосувати на чергових виборах восени саме за нинішніх депутатів та міського голову.

Голосувати, попри всі негативи, починаючи від рекордних тарифів за тепло, за якими в нас третє місце в Україні, й завершуючи жахливою якістю питної води, де нам теж рівних немає.

Це бюджетна комісія Кременчуцької міської ради сьогодні, на якій віруючий євангеліст, депутат міськради Угніч був вимушений лжесвідчити, розповідаючи про ЗМІ, які відмовляють у написанні про дітей. І це прикро, знаючи, які достойні люди очолюють євангельську церкву в Україні і як сьогодні «угнічі» порушують десять заповідей у міській раді.

На цій же комісії можна було послухати голову фракції РПЛ Кавунника, який усім своїм виступом дав зрозуміти, що переходить у команду мера Малецького. Тому він не буде голосувати проти його рішення щодо виділення 9,3 мільйона гривень на новий газетний проєкт, який втілять з агітаційною метою на кошти платників податків нашого міста.

На самому засіданні можна було також послухати депутата Оксану Піддубну, яка наводила жахливі факти такої агітації – зачитувала заголовки з газети мера Малецького «Автограф», де  лайном поливалися всі його нинішні «союзники», які взялися витрачати кошти платників податків наліво й направо.

І зрозумілі висновки, чому той же голова бюджетної комісії Плескун проголосує не за зниження тарифів для КП «Теплоенерго», яке обслуговує його виборців на 9,3 мільйона гривень, але проголосує навпаки, щоб витратити ці кошти на агітацію.

А причина всього цього одна – гроші. Перебування в команді міського голови, як би він ще недавно не поливав лайном своїх нинішніх «друзів» - учорашніх ворогів - має одну назву.

Це гроші й посади, які дають можливість великі гроші заробляти й дивитися на міське життя з вікна свого службового авто.

І зрозуміла тут депутатська ненависть того ж депутата Угніча до ЗМІ. Журналісти замість того, щоб писати позитив про дітей, написали про тендер на купівлю картоплі в таборі "Зоряний", де він є директором. Тоді депутат купував картоплю за космічною ціною – більш ніж 40 гривень за кілограм, а про це написали. Й таке не прощається.

Так само є тема юридичного обслуговування шкіл Кременчука, де випливає прізвище депутата міськради Плескуна й поруч іще одна така ж тема, де ми зустрічаємо прізвище дружини депутата міськради Ульянова.

Але в цьому випадку мова про родинно-депутатське юридичне обслуговування вже комунальних підприємств.

У Кременчуцькій міській раді ці явища поширені як ніколи: кумівство, обшуки в мерії, ботоферми, кидалово одне одного, величезні тарифи на тепло й воду й усе це йде разом із прізвищем нашого керівника.

І було б добре, якби наші обранці розбиралися самі з собою у своїх кабінетах, але не чіпали інтересів жителів. На жаль,так не буває.

Від таких рішень, після яких у спеціальній газеті міськвиконкому нам пояснюватимуть, що величезні кременчуцькі тарифи - це так має бути, а важливе – це конкурс на кращу ялинку, звісно, краще в Кременчуці не буде і європейське життя від цього ближчим до нас не стане.

Єдине, що втішає, це те, що немає в житті нічого вічного й до віку міський бюджет ці депутати міськради на чолі з мером Кременчука Малецьким дерибанити не будуть. Написано ж для всіх – усе це мине. Й цих очільників міста це теж стосується.

От тільки нелюдська поведінка – про те, як видирали з міського бюджету гроші на агітацію за себе, в пам’яті залишиться надовго й це погано.    

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 441 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 394 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0