Новини з 1996 року

LitSpace: кременчужани зустрілися з переможницею "Коронації слова"

03 липня 2017 12:01 707 0

Неділя вже традиційно для Кременчука відзначилася цікавою літературною зустріччю. Цього разу у межах проекту "LitSpace", який проводять учасники артгрупи "Творчий Кременчук", відбулася зустріч із сучасною українською письменницею Дариною Гнатко.

Молода письменниця не тільки є нашою землячкою, але й відома на всю країну як переможниця престижної літературної премії «Коронація слова» у номінації «Вибір видавця».
 Читайте також: Кременчужан кличуть у бібліотеку - бути творцями оновленого простору

На зустрічі Юлія Іргізова, а саме так по-справжньому звуть авторку, презентувала кременчужанам два свої романи, які за два роки вже стали популярними: «Катерина» та «Проклята краса». Відзначимо, що Юлія зовсім нещодавно видала третю книгу - «Душа окаянна», яка за популярністю не поступається попереднім роботам письменниці. Як зазначають бібліотекарі, книжки кременчжанки важко "відхопити" у бібліотеці: щойно їх приносять одні читачі - одразу забирають інші.
 Читайте також: Біля Пивихи влаштують еко-фестиваль для порятунку гори

Після презентації письмениця поспілкувалася з присутніми та щиро відповіла на всі запитання, які цікавили читачів. Тож про те, як Юлія прокинулась Дариною, що надихає та хто критикує письменницю, а також поради, як написати свою першу книгу, - читайте у наступному випуску газети "Програма Плюс" уже з 6 липня!

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 509 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 986 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3496 0