Новини з 1996 року

Лише три слова. КРЕМЕНЧУЖАН У ДРУГОМУ ТУРІ ЗАКЛИКАЮТЬ НАПИСАТИ НА БЮЛЕТЕНЯХ СВОЇ ДУМКИ ПРО МЕРА

Олександр Курилов 27 жовтня 2015 10:17 1446 1

Кременчуцьких виборців, яких у другому турі голосування, що відбудеться 15 листопада, залишили без будь якої альтернативи у своєму виборі, закликають прийти на дільниці для голосування  й написати на виборчих бюлетенях свої  відверті побажання нашим чиновникам.

Відповідна ініціатива – прийти на вибори й максимально коротко, трьома словами, висловити по чоловічому, все що ми думаємо про наших кандидатів у мери є спільною серед кременчуцьких політиків.

Таку  оприлюднили  керівники депутатських фракцій нових партій, які відтепер будуть приймати рішення  в міській раді – Оксана Піддубна з «Укропу», Анна Павленко з «Самопомічі», Дмитро Кавунник з Радикальної партії. Також до такого кроку закликають своїх прихильників керівники місцевих партійних організацій, які не потрапили у міськраду.

«Можливо трьома словами й не вийде написати все, що думаємо з цього приводу, але чотирьох слів вистачить. Спочатку думав не йти на другий тур виборів взагалі, але піду та напишу на бюлетені своє послання майбутньому меру», - говорить новий депутат міськради й керівник міської організації Радикальної партії Дмитро Кавунник.

«Думала про бойкот виборів взагалі, але піду й напишу на бюлетені своє ставлення до кандидатів в мери, які залишилися в другому турі», - додає керівник партії «Воля» Ольги Тищенко.

Про що варто додати – у такому випадку, з висловленими думками про наші вибори, сам виборчий бюлетень буде визнано недійсним. Однак, написані в цьому випадку послання на бюлетенях будуть, на думку репортера, дуже актуальними.

Як відомо, 15 листопада у Кременчуці відбудеться другий тур голосування за кандидата на посаду міського голови.

Обирати доведеться або віце-мера Віталія Малецького, за якого проголосували лише 15457 виборців зі 176 тисяч громадян, що означає підтримку лише 8,8 % виборців нашого міста.

Де інші 91,2 відсотки кременчужан – хто знає.

Також можна обрати через два тижні першого віце-мера Кременчука Віктора Калашника, але тут справи ще гірші.

Цього чиновника підтримує трохи більше десяти тисяч виборців зі 176 тисяч й рейтинг його підтримки складає менше шести відсотків серед кременчужан.

Як на репортера – в цьому випадку особливої різниці між двома нашими градоначальниками немає взагалі.

Тобто, писати свої побажання коротко й лаконічно цим двом чиновникам можна.

А от чи стануть Віктор Калашник та Віталій Малецький після ознайомлення з побажаннями до них, хоч трохи ближчими до людей – невідомо.

Втім, ще далі від кременчужан обидва в любому випадку не віддалятимуться, бо віддалятися вже й нікуди.

У законі про вибори нічого не говориться про заборону писати свої побажання чиновникам на бюлетенях перед тим як кинути папери у виборчу скриньку. Тим більше нічого не говориться, бо іншого способу спілкування кременчужан зі своїми  градоначальниками у людей просто немає.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Юрий Паталах 28.10.2015 02:13

РЕКОРД СО ВРЕМЕН КРЕПОСТНОГО ПРАВА ИСПОРЧЕННЫХ БЮЛЛЕТЕНЕЙ В КРЕМЕНЧУГЕ БУДЕТ ВО ВТОРОМ ТУРЕ. Вспомните потом мои слова.