Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Лисеня, що жило у Міському саду, вбили. Де була охорона? ВІДЕО 18+

Валерія Макряшина 30 серпня 2018 12:10 1889 0

Сьогодні вранці, коли працівники кременчуцького парку “Міський сад” прийшли на роботу, то побачили жахливу картину - у своєму вольєрі лежало мертве лисеня на прізвисько Лісман. Йому було всього 5 місяців і з'явилося воно в "Міському саду" не так давно. 

Нагадаємо, навесні лисеня постраждало в палаючому очереті, після чого його забрали в парк. Не всі, звісно, кременчужани з "витівкою" директора Віталія Дедюріна щодо перебування в парку, тим паче в клітці, дикої тварини погодилися. Але Лісман до свого "нового дому" звик - він був досить активним, відвідувачі приходили щодня до нього в гості й приносили ласощі. 

Судячи з відео камер спостереження, яке опублікував на своїй сторінці директор парку, напад стався в ніч на 30 серпня. За словами Дедюріна, невідомий дочекався, поки працівник охорони піде на черговий обхід, переліз через паркан і проник на територію, де у вольєрі знаходився Лісман. Провівши на території деякий час, злодій зник. 

"Следуя из заключения врача, который делал вскрытие, - Лисман умер насильственной смертью от полученных травм и потери крови.

На грудной клетке и в области брюшной полости было обнаружено множество гематом, точечные и полосчатые кровоизлияния, ушибы, открытый перелом задней ноги. Такие повреждения образуются при очень сильных ударах.

Как утверждал доктор, физическое состояние и развитие Лисмана было отличное, кости крепкие. При его массе и крепости костей он мог спокойно перенести падение со второго этажа и не пострадать", - написав Дедюрін. 

Наразі на місці в парку працює слідчо-оперативна група. Містяни сподіваються, що нелюди будуть знайдені й отримають покарання.

Деякі кременчужани, звісно, обурюються поганою роботою охоронців парку:

ТАМАРА Тамара "Где была охрана??! Видно, что на движение сработало освещение, и ничего??? Зачем такая охрана вообще нужна?"

Вика Артюшенко "По-моему, вопрос охраны обитателей Городского Сада уже перезрел. Что может сделать один охранник на такой территории?! Камеры понатыкать на каждом углу, чтоб фиксировать этих подонков".

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 37 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 949 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1654 0