Новини з 1996 року

Летимо з Полтави в Іспанію, Анталію, Єгипет з Києвом… В новій облраді - вже нові літальні пристрасті

Олександр Курилов 05 грудня 2020 13:19 641 0

З міжнародного аеропорту «Полтава», де ще потрібно відремонтувати за 400 мільйонів гривень злетно-посадкову смугу, а також встановити систему посадки повітряних суден за 40 мільйонів гривень, де ще потрібно також оновити паркан аеропорту за 42 мільйона гривень – ми ще полетимо.

А літати будемо так: в Шарм Ель шейх – два рази на тиждень, в Анталію – два рази на тиждень, на свою дачу в Іспанію ( з Полтави) – теж два рази на тиждень.

Також ми зможемо два рази на тиждень літати у Львів, а один раз на добу – у Київ на роботу.

Й це не мрії, але новий проект рішення Полтавської обласної ради нового скликання, назва якого «Про Програму розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 – 2023 роки».

Отже за тим, що пропонується – депутати таку програму затвердять, й заплановано, що з обласного бюджету на утримання аеропорту Полтава буде виділено за 2021-2023 роки одразу 172 мільйона гривень.

Також з державного бюджету – в перспективі на полтавський аеропорт буде виділено 595 мільйонів гривень.

Натомість перше, на що очікують – з держбюджету профінансують реконструкцію злетної смуги на 400 мільйонів гривень.

Втім, це буде, якщо нові депутати Полтавської облради виділять спочатку  25 мільйонів гривень з  обласного бюджету  на проект реконструкції цієї злетної смуги.

Тож берем попкорн й дивимося: як нові депутати Полтавської облради проводитимуть розподіл наших податків на аеропорт, хоча краще звісно - якби вже одразу почали будувати полтавський космопорт.

Схема розпилу грошей на єгипетсько-іспансько-турецькі рейси тут - http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/proect_aerop27112020.pdf

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1092 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2095 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2712 0