Легкоатлети з Полтавщини привезли чотири медалі з юнацького Чемпіонату України

Валерія Макряшина 19 жовтня 2020 13:10 421 0

Днями в Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 р. н. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини — наші атлети та атлетки завоювали чотири медалі різного ґатунку.

Про це повідомляє видання "Полтавщина Спорт".

Чемпіоном зі штовхання ядра став кременчужанин Артем Якимаха. Він метнув ядро на 15,04 м.

Друге місце у житомирянина Костянтина Шпити (результат теж 15,04.).

На третьому місці Максим Лебедюк з Вінниці (результат 15,01 м).

Також «золото» у бігу на 3000 м завоював Владислав Скочко. Він фінішував з часом 9:28,33. Друге місце у харків’янина Артема Онищенка (час 9:28,61). Третім став запорожець Вадим Пилипчук (час — 9:35,01).

Ще дві медалі срібного ґатунку виборола стрибунка з Пирятина Вікторія Козін. У стрибках у довжину Вікторія показала результат 5,45/-0,4 м.

У потрійному стрибку Вікторія також була другою з результатом 11.91/+0.6 м.