Легкоатлет з Полтавщини виборов нагороду командного чемпіонату України

Олексій Ващук 29 березня 2021 13:30 448 0

Нещодавно в Рівному завершився Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Про це інформує видання «Полтавщина Спорт».

У змаганнях брали участь і спортсмени з Полтавщини. Один із них, а саме Владислав Скочко з Пирятина, здобув «золото» в бігу на 3 км. Він виступав у віковій категорії до 18 років.

Владислав фінішував першим з часом 10:09 хв. Друге місце - у Вадима Пилипчука із Запоріжжя (час — 10:12). «Бронзову» ж нагороду здобув Андрій Тінкован з Миколаєва (час — 10:17 хв).

До змагань нашого спортсмена готував тренер Анатолій Холод.