Новини з 1996 року

Легендарні "Пісняри" у Кременчуці: історія продовжується

Ксенія Омельченко 31 березня 2017 15:31 977 0

Той факт, що ВІА "Пісняри" приїхали з концертом до Кременчука, вже можна вважати дивиною. Але на журналістів чекала ще не одна несподіванка, наприклад, новий соліст чи підготовка до випуску нового альбому. Далі трохи докладніше.

Для всіх нас гурт "Пісняри" - це щось з далекого дитинства. З тих часів, коли ще співали пісні за столом, і саме це було показником справжньої популярності.
 


На жаль, керівник "Піснярів" Володимир Мулявін трагічно загинув у 2003. У 2016 році засновнику і художньому керівнику ансамблю виповнилося б 75 років. Саме в пам'ять про нього і розпочався тур на чолі вже із солістом Леонідом Борткевичем.

Під час цього туру колектив представив публіці свого нового соліста групи - Андрія Єроніна. Варто зазначити, що співак чудово вписався у легендарний ансамбль, а також дуже сильно виконав останню пісню Мулявіна "Лебідь", яку той не встиг виконати за життя. Зворушлива, абсолютно "песнярівська" пісня взяла за душу кожного.


- Коли мені запропонували приєднатися до "Піснярів", я не роздумував. Покинув усе. Є такі пропозиції, від яких ніхто не відмовиться, - розповів на прес-конференції Андрій.

До речі, кидати співаку було що. У свої 40 років він уже встиг попрацювати адміністратором і менеджером кількох відомих виконавців та музичних колективів, і починаючи приблизно з 2014, активно вів власну сольну кар'єру в шоу-бізнесі. З Борткевичем він познайомився випадково, після одного зі своїх концертів. Після розмови з'явилася ідея записати спільну композицію, і вже через деякий час Андрій "став у стрій" колективу "Пісняри".
 Щодо нових пісень, то неабияк здивували зміни в репертуарі колективу. Свого часу "Пісняри" осучаснили фольклор та вивели його на всесоюзний рівень, створивши такий собі яскравий образ співаючого білоруса.

- У нас пісні трохи нової стилістики. Не все життя ж нам співати фольк. Час рухається вперед і ми теж, - прокоментував Леонід Леонідович.
- Пісні про душу, мрії, бажання та нездійснені мрії,- додав Єронін.

Як зазначили співаки, концерти вони проводять винятково наживо. Хоча за 47 років існування гурту випадки були різні, і через недотримання технічних умов доводилося включати "плюси". Так було в одному з містечок Росії, де виникли проблеми з підключенням ударної установки.
 


Виступають "Пісняри" не тільки в межах Білорусь-Україна-Росія, а й по всьому світу. Це і Німеччина, і Америка, і Казахстан... Адже їхні пісні привертають увагу певної аудиторії, яка роками стежить за їхньою творчістю та полюбляє їх виконання. Такі слухачі існують усюди, тож творчість колективу залишається поза політичними негараздами.
Поцікавились ми й тим, хто зараз входить до складу колективу "Пісняри". Питання, здавалося б, просте, але для співаків воно постало досить гостро ще кілька років тому.

Бренд "Піснярів" уже давно почав втрачати свою унікальність у тому сенсі, що по Білорусі почали роз'їжджати кілька гуртів з такою ж назвою. Борткевич зазначав у минулих інтерв'ю, що "псевдопісняри" з'явилися після штучно сформованого держансамблю "Пісняри" у Білорусі.

- Там уже змінилося солістів сто, і найгірше - всі вони тепер солісти "Піснярів"!

Зараз "справжніх" виконавців у колективі шестеро. Це, зрозуміло, сам Борткевич, а також Вадим Косенко, який працював з Мулявіним, Андрій Єронін - соліст, барабанщик Сергій Шкурдзе, чудовий гітарист Віктор Наумік, який працював з провідними зірками в Москві, і клавішник Геннадій Висоцький.


 

Поговорили й про дітей "Піснярів". Як виявилося, у жодного з виконавців діти не пішли стежками батьків.
- І слава Богу! - з щирою посмішкою казали співаки.
Єдиним винятком стала саме дочка нового соліста Андрія, яка співає англійською мовою. Хоча дівчина добре знає білоруську, та поки що не має бажання співати рідною для неї, але непопулярною мовою.

Та як багато запитань не було б до цих легендарних співаків, але час не безмежний. Перед виступом співаки очікували знайти своїх слухачів серед присутніх, і їм це вдалося! Після кожної пісні вся зала аплодувала виконавцям, доки ті не починали виконувати нову пісню.Концерт завершився піснею "на біс" - "Білорусія". Колектив уже встиг відвідати Горішні Плавні та Миргород, і вже сьогодні на їх виступ очіють мешканці Кропивницького.

А нам залишається чекати новий альбом колективу, який має вийти до кінця року. До речі, записаний він буде не на СD, а на вінілі. Цікаво, колекційно, то чому ж ні?

  

 

 

Теги: Культура КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 306 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 673 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 529 0