Легенда переможена: ХК «Кременчук» у важкій боротьбі здолав київських «Соколів»

Олексій Ващук 06 січня 2021 13:20 551 0

Вчора, 5 січня, в матчі 23 туру УХЛ хокеїсти ХК «Кременчук» у запеклій та безкомпромісній боротьбі здолав найбільш титуловану команду в історії України, столичний «Сокіл».

Обом командам необхідна була лише перемога, бо ж кияни не хотіли віддавати друге місце турнірної таблиці, а нашим хлопцям якраз таки й необхідно було здобути це саме друге місце, тому перемога для обох клубів була принциповою.

Перший період пройшов під відносним контролем киян. Уже на самому початку зустрічі, на четвертій хвилині, гості поєдинку закинули першу шайбу у ворота «Кременчука». Протягом усього першого періоду кременчужани не могли спокійно атакувати ворота супротивника – «Сокіл» небезпечно огризався на контратаках. На перерву спортсмени пішли з мінімальною перевагою киян – 0:1.

Другий період гравці розпочали на тій же ноті, що й перший, але вже усередині матчу «Кременчук» почав активно атакувати ворота суперника. Після чергового вилучення у киян захисник містян Ілля Бабрусєв реалізував свій гольовий момент, зрівнявши рахунок у зустрічі. А вже за кілька хвилин господарі арени подвоїли свою перевагу завдяки влучному кидку Андрія Денискіна. На перерву команди пішли вже з рахунком 2:1 на користь «Кременчука».

Найзапекліша боротьба була в третьому таймі. Команди билися абсолютно на рівних. Але все ж за кілька секунд до кінця основного часу «Сокіл» таки зрівняв рахунок, вивівши гру в овертайм. Однак і там команди не вирішили, хто сильніший у цій зустрічі.

Уже в серії післяматчевих кидків кременчужани дотиснули гостей із Києва.

У підсумку 3:2 на користь «Кременчука».

Шайби: 0:1 - Рубан (Олендаренко - Голубич), 3:01; 1:1 - Бабрусев (Ворона - Савченко), 29:25; 2:1 - Денискін (Бабрусев), 36:48; 2:2 – А. Смирнов (Рубан - Міхнов), 59:49; І. Смирнов - переможний булліт

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Яковлєв - Варава, Бабрусев - Григорян, Хришпенць - Александров, Алексюк - Грицьких; Коробов – І. Смирнов - Денискин (А), Созонов - Серанов - Орлов, Савицький - Пукс (К) - Тютченко, Савченко - Гриценко (А) - Ворона.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Фірсов - Бєлінський, Васильєв - Коржилецький; Рубан - Кузьменко - Міхнов, Морозов (К) - Пойманов - Павленко, Гончаренко - Смирнов - Сиротенко, Середницький - Ступак - Панченко.

Тепер у обох команд по 33 очки турнірної таблиці, бо ж кременчужани отримали за перемогу 2 очки, а «Сокіл» здобув собі одне.