Новини з 1996 року

Лазні на колесах для солдат АТО показали міністру на Крюківському вагонзаводі. ФОТО

Bylyna 31 липня 2015 18:50 876 0

КВБЗ готовий почати серійний випуск банно-пральних комплексів для миття воїнів та прання білизни

Нову розробку інженерів Крюківського вагонобудівного заводу - банно-пральний комплекс, що дозволяє скупати до 35 солдат на годину, показали сьогодні Андрію Пивоварському, міністру транспорту та зв'язку під час його візиту на підприємство. 

Комплекс - це по суті міні-вагон, який причеплений до шасі КрАЗу. Міністру показали два дослідних зразки бань, обладнаних сучасною душовою кабінкою та кількома пральними машинами. "Нашими розробками вже зацікавилися фермери. Бо сільгоспвиробникам також потрібні нормальні умови для санітарно-гігієнічних процедур", - розповів голова правління КВБЗ Анатолій Шабала.

Ідея розробити такі лазні з'явилася цього року, розповів Олег Шкабров, керівник проектно-конструкторського управління заводу. Вони можуть знадобитися не лише для воїнів, але й для рятувальних служб, а також аграріїв, яким доводиться багато часу проводити в полі.

"Подібні комплекси для потреб армії існували ще в радянські часи. Але зараз нові вимоги, тож було прийнято рішення створити принципово нову машину, оснащення якої дозволяє комфортно прийняти душ та випрати солдатську білизну", - розповів Олег Шкабров. 

Поки що на кременчуцькому підприємстві відбувається випробування комплексів. Анатолій Шабала, голова правління КВБЗ, говорить: вагонобудівники готові почати серійне виробництво, як тільки буде замовлення від уряду.

Юлія Билина

 

 

Теги: Економіка КременчукаПідтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись