Новини з 1996 року

Ласкаво НЕ просимо, або Чому до Кременчуцької школи №1 не пускають батьків. ВІДЕО

Валерія Макряшина 15 листопад 2018 14:31 2400 0

Не рибними котлетами єдиними. Сьогодні, 15 листопада, батьків учнів Кременчуцької загальноосвітньої школи № 1 (вул. Чкалова, 1 А) поставили перед фактом, що від сьогодні в школу можуть заходити лише діти, і це не на жарт їх обурило.

Після вчорашнього онлайн-стріму кременчужанина Сергія Костецького, який був присвячений якості харчування учнів загальноосвітньої школи №1, серед яких, зазначимо, і його син, сьогодні входити в приміщення школи батькам заборонили взагалі. 

Про це вони розповіли і "Програмі Плюс", і С. Костецькому. 

За словами чоловіка, на питання, хто дав таку вказівку, охоронці відповідають, що керівник. Ось так директор Людмила Яшина просто й, напевно, не довго думаючи, "вирішила проблему" надокучливих гостей, за принципом - "Як з очей, так і з думки". Аби перевірити цей факт, Сергій Костецький разом з іншими батьками знову навідався до навчального закладу. Усе підтвердилося - в школу, крім її працівників та учнів, дійсно нікого не пускають.  

"Це що - режимний об'єкт? Колонія? Це дитячо-виховна колонія? Це що?" - обурилися батьки.

Відповіді, на жаль, не пролунало - не можна та й годі. Охоронець повідомив, що наразі в закладі проходить перевірка - приїхала санітарно-епідеміологічна служба. Втім матусі, які стояли в коридорі й чекали своїх малят, заявили, що адміністрація заборонила від сьогодні впускати батьків у приміщення школи, оскільки, за їхніми словами, ті “пхають носа не у свої справи”

Сергію Костецькому вдалося поспілкуватися з цього приводу з директором закладу Людмилою Яшиною. Вона підтвердила той факт, що батькам у школу вхід заборонений. Варто також зауважити, що в її кабінеті дійсно сиділа комісія, в якій була представниця Держспоживслужби. Невже відреагували на "смачні" рибні котлети?

Щодо пропуску батьків до навчального закладу, то Людмила Яшина розповіла, як усе буде організовано. Тож готуйтеся до "трешу": якщо батьки дитини хочуть, наприклад, щось їй передати чи поспілкуватися, повинні зателефонувати чи викликати класного керівника, який виведе учня у двір школи. І взагалі, за словами директорки,  діти не мають можливості спілкуватися з батьками, бо йде начально-виховний процес. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2412 0