Новини з 1996 року

Ліцей «Правобережний» провів своїх випускників у добру путь. ФОТО та ВІДЕО

Іона Харченко 24 травня 2019 13:15 1955 0

Сьогодні, 24 травня, в Кременчуцькому ліцеї №6 «Правобережний», розташованому на вулиці Олександра Білаша, 32, пролунав останній дзвоник.

 

 

Молодші класи підуть на канікули та, відпочивши, з новими силами повернуться до навчання. А ось 108 цьогорічних випускників уже переступають поріг дорослого життя. На них очікує вступ до середніх спеціальних і вищих навчальних закладів.

 

 

Кременчуцький ліцей №6 у цьому році випустив три дев’ятих класи, в яких загалом 75 учнів, та один одинадцятий клас – 33 випускників.

 

 

Хтось із дев’ятикласників обов’язково повернеться до школи й продовжить навчання, а одинадцятикласникам настав час обирати свій шлях у доросле життя та йти до поставленої мети і здійснення мрій.

 

 

Випускники зростали, робили свої перші кроки до знань, набиралися сил і розуму на очах учителів та адміністрації навчального закладу, щоб вирушити в далеке плавання, назва якого - Життя. Тут вони пізнали багато нового й досягли певних вершин.

 

 

Ліцей «Правобережний» може пишатися своїми учнями та випускниками, бо вони продемонстрували гідні результати на різноманітних заходах, конкурсах, олімпіадах, змаганнях не тільки шкільного рівня, а й міського, обласного та всеукраїнського.

 

 

Тож сьогодні, підсумовуючи навчальний рік, адміністрація ліцею нагородила їх почесними грамотами та дипломами за їхні успіхи й досягнення в шкільному житті. За активну участь, підготовку та високий рівень призерів і переможців також відзначили і вчителів.

 

«Ми віримо, що ви оберете правильний життєвий шлях. Зумієте подолати всі перешкоди. А згадка про нашу школу залишиться у вас на все життя. Тож нехай світить вам у дорозі світлий промінчик нашої любові. Нехай щастить вам у вашому житті і хай здійсняться всі ваші світлі мрії», – сказала директор навчального закладу Олена Шаповал, вітаючи випускників з цим прекрасним і одночасно трохи сумним днем.

 

 

Наймолодші учні також привітали випускників і побажали їм бути сильними, сміливими та щасливими. А одинадцятикласники звернулися до вчителів і батьків.

 

Коли п’ятикласниця виконувала пісню в дарунок випускникам, вони з голубами в руках стали навколо неї, а наприкінці пісні загадали бажання й випустили цих птахів миру в небо.

 

Після цього настав час батьків благословити дітей у добрий час, у світлу путь-дорогу. Щоб випускникам жилося в щасті та теплі, батьки подарували їм коровай.  

 

На закінчення заходу батьки «постелили» рушники і випускники пройшли між ними, щоб їм завжди в житті щастило.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 982 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1828 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 845 0