Новини з 1996 року

Літри антисептиків по 365 гривень за флакон: у напівпорожню мерію Кременчука закупляють засоби захисту

Валерія Макряшина 26 березня 2020 12:10 2989 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький чи не щоразу під час ефіру на засіданнях у виконкомі розповідає, що місто наразі активно проводить карантинні заходи, спрямовані на профілактику такого тяжкого захворювання як коронавірус.

Розповідає мер, зокрема, про те, що закупляються захисні маски, дезінфектори та тести на коронавірус у лікарні, розповідає й про те, що віддалена робота - це один із реальних методів громадянам уберегтися від зарази. 

На сьогоднішній день у будівлі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради порожньо - більшість працівників перейшли на дистанційну роботу, тобто працюють вдома зі свого комп'ютера. 

Такої «розкоші», як працювати з дому, мер Малецький та його заступники собі дозволити не можуть, тому у виконком, де засідають наші чиновники, почали активно закупляти антисептики та дезінфікуючі розчини, і не якісь там прості, а нормальні, з посиленим захистом і, відповідно, за високу ціну.

Як повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro, виконавчий комітет придбав 80 літрів антисептика для шкіри марки «Септонал», який має приємний запах, пролонговану протимікробну дію й різні пом’якшувальні речовини. Принаймні так заявляє виробник на різних сайтах із продажу антисептиків.

Про цей засіб також пишуть, що він здатен знищити збудників бактеріальних інфекцій (у т.ч. золотистий стафілокок, синьогнійну паличку та інших збудників внутрішньолікарняних інфекцій, а також туберкульозу), різні грибки, збудників інфекцій, у тому числі гепатитів В і С, СНІДУ тощо.

Загалом крутий антисептик.

Ну і, звичайно, ціна, яка також крута (бо для мера купляють, тут вам не жарти) – за 80 літрів цього диво-засобу мерія заплатила ФОПу Карасьову Глібу Григоровичу 27 тисяч 200 гривень. Тобто 1 літр цього антисептика коштував чиновникам 340 гривень.  


До речі, місцевий підприємець Гліб Карасьов брав участь лише у двох неконкурентних закупівлях за все своє існування. І от що дивно, перший його договір був на поставку медичних масок у табір «Зоряний» у кількості 2 638 штук, які коштували комунальному закладу 57 тисяч 123, 52 грн. Ціна за одну маску – 21 грн 65 коп.


Одним антисептиком мерія не обмежилася й швидко пішла шукати «на всяк випадок» іще один.

Так вони натрапили на вже знайомого підприємця  – Володимира Борща, в якого знайшлося 115 флаконів антисептичної рідини  «Clean stream». Йому з міського бюджету за антисептики було перераховано 38 тисяч 525 гривень. Один такий флакон (1 літр) коштував 335 гривень.

До речі, про Володимира Володимировича Борща, який з будівництва перейшов у розповсюджувачі антисептиків серед чиновників. Підприємець, що керує славнозвісним у Кременчуці ТОВ «Фірма «Будівельний двір», яка за все своє існування інших доходів, крім грошей із кременчуцького бюджету, не отримувала, задля того, щоб продати виконкому десь знайдені дезінфікуючі засоби, зареєструвався як окрема фізична особа. Бо на рахунку в нього лише одна вищевказана угода.

Те, що це одна й та сама людина – керівник ТОВ «Фірма «Будівельний двір» В.В Борщ і ФОП В.В. Борщ, підтверджує адреса реєстрації.

Вона, як можна побачити на фото (під головним), однакова.

Навіщо було реєструвати окрему фізособу, щоб просто продати у виконком антисептики, – невідомо. Як і невідомо те, навіщо чиновникам стільки літрів цього антисептика, тоді як виконком напівпорожній.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0