Новини з 1996 року

Лісівники Полтавщини підготувалися до пожежонебезпечного періоду

Людмила Скачко 15 травня 2019 18:00 82 0

У середині травня фактично завершується перший період пожежного "сезону" в лісах. Можна сказати, що Полтавщину в цьому році біда обійшла, оскільки було зафіксовано лише дві невеликі лісові пожежі на території області. Проте наступний період - літній - один з найспекотніших та найнебезпечніший для лісових масивів.

З метою профілактичних та попереджувальних заходів з охорони лісів від пожеж у поточному році проведено обрізку гілля у хвойних дерев на площі 11,4 га, влаштовано 882 км мінералізованих смуг, проведено доглядів  7819 км, перекрито 542 позапланових доріг.

На підприємствах області діє 8 лісопожежних станцій: 5 першого типу і 3 другого типу.

Для гасіння лісових пожеж лісгоспи області мають 36 пожежних автомобілів, 14 лісопожежних модулів, 20 мотопомп, 274 ранцевих вогнегасників. Для забору води влаштовано 12 пожежних водойм та 43 пірси для забору води з природних джерел.

Для нагляду за пожежним станом лісових насаджень на підприємствах діють 23 системи відеонагляду.

Варто відзначити, що в кожному підприємстві працює лісова пожежна охорона, яка постійно проводить патрулювання лісовими масивами. З початку року здійснено 322 рейди з виявлення порушників правил пожежної безпеки в лісах.

Лісівники Полтавщини закликають усіх відпочиваючих поблизу лісових масивів дотримуватись правил пожежної безпеки та не забувати прибирати після себе сміття! Лісову пожежу набагато легше попередити, ніж загасити.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 220 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 317 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 463 0