Новини з 1996 року

Лінощі кременчуцьких комунальників вражають - винаймають ФОПів для допомоги по господарству

Валерія Макряшина 14 червня 2019 15:40 767 0

Самі не можуть, інших допомогти просять? Кременчуцькі комунальники знову відзначилися, бо, будучи працівниками комунального підприємства, вони... наймають приватних підприємців, щоб ті за них робили їхню ж роботу. 

Згідно з інформацією на сайті відкритих закупівель "Prozorro", 10 червня КП "Благоустрій Кременука" уклав договір з фізичною особою-підприємцем - Павлом Кириленком, яким придбав у нього послугу з поточного покосу трави та видалення порослі по вулиці Богдана Хмельницького, на схилі річки Дніпро.

Варто зазначити, що даний ФОП неодноразово рятував комунальників, бо з ним було укладено не один договір - він і кронував дерева, й косив траву та бур'яни. 

Вартість актуальної послуги становить 62 тисячі 250 гривень.

І тут постає питання, навіщо нам комунальники взагалі, якщо вони не справляються зі своєю роботою, зі своїми безпосередніми обов'язками й витрачають кошти, виділені їм з міського бюджету на ремонт техніки й закупівлю матеріалів, на ФОПів?

Втім причин, відомих нам, може бути декілька, одна з них - малий штат співробітників. Було б вигідніше просто підняти зарплату працівникам, щоб вони не тікали, замість того, щоб підключати до праці приватні фірми.

Але маємо, що маємо. Також спочатку можна було б припустити, що в комунальників просто немає електрокіс, але, на жаль, вони в них є.

Сам же договір виглядає так: 

 

 

 

Читайте також: Майже 100 тисяч гривень - витрачено. Результати "шопінгу" кременчуцьких комунальників

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 486 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 765 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 946 0