Новини з 1996 року

Лінекс і риназолін. Чим громадські активісти Кременчука лікуються від депутатських екологічних обіцянок?

Олександр Курилов 15 травня 2018 13:40 513 0

Кременчуцькі громадські активісти, які борються за нормальну якість життя на Молодіжному, де останні два роки відбувається суцільне екологічне лихо, оприлюднили перелік ліків, які потрібні, аби прожити в цьому районі.

Отже, передусім, потрібні ліки від алергії й такий препарат як лінекс теж зайвим не буде.

Інформацію про те, чим лікуватися й коли, оприлюднила громадська активістка Анна Бутова.  
«Ситуація з екологією за два роки стала, на жаль, гіршою! Якщо два роки тому від викидів голова боліла, нудота була, то зараз організм уже реагує на шкідливі викиди набряком слизової носа.

Спиш собі спокійно, а прокидаєшся від того, що задихаєшся! І життя навчило вже мати вдома екологічну домашню аптечку! Щоб зняти набряк, уночі йдеш на кухню і промиваєш ніс не просто водичкою із сіллю, а гіпертонічним розчином! Якщо покращення з диханням немає, тоді вже черга доходить до крапель риназоліну.

І тільки тоді набряк проходить! А ще вдома постійно є активоване вугілля, ентеросгель! Бо організм наш накопичує всі ці викиди підприємств та всю хімічну таблицю і потрібно позбавитися шляхом прийому цих препаратів від токсинів! Якщо нудота, тоді в нас є смекта! Якщо очі ріже - є візин. Також є протиалгергічні пігулки преднізолон, тавегіл.

Від головного болю - або седалгін плюс, або солпадеін. Також у нас є маски захисні...

Уже якщо підприємства труять нас, то за один раз травоніть так, щоб більше ми так не мучилися! Ми вже забули, коли бачили небо без диму від підприємств! Небо постійно в димці! Життя у нас чи виживання?» - зазначає у своєму зверненні в соціальних мережах мешканка Молодіжного.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 515 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 647 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0