Новини з 1996 року

Лікарня "Кременчуцька" отримала обладнання, презентоване нещодавно на Міжнародному форумі

Ксенія Омельченко 13 червня 2018 09:05 1078 0

У лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» з’явилося обладнання, яке наприкінці квітня цього року тільки-но презентували на Міжнародному медичному форумі.

- Це система для візуалізації вен - помічник для маніпуляційної сестри для більш точного виконання внутрішньовенного уколу або установки внутрішньовенного катетера.

Можна багато говорити про досвід персоналу, про «хороші» вени, про нерозумну розтрату грошей. Але всі так чи інакше стикалися з проблемою щоденного введення медикаментів у вену. Тож навіщо проводити випробування на людях - щодня робити їм уколи? Якщо можна один раз на увесь курс лікування поставити катетер і правильно за ним доглядати.

Пацієнту - мінус щоденні уколи, персоналу - зручність, адміністрації - економія в чистому вигляді, - зазначається на сторінці медзакладу у Facebook.

За словами медиків, встановили це обладнання в кардіологічному відділенні цієї лікарні.

- Поки що це диво техніки стоїть у відділенні кардіології. Найбільше і найбільш заповнене відділення в лікарні. І пацієнти з найбільш «складними» венами. Ми вирішили, що так буде правильно.

Продовжуємо робити медицину якіснішою і доступнішою. І це лише початок. Далі позитивних змін буде ще більше, - зазначають медики.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1292 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2287 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2904 0