Новини з 1996 року

Лікарні Полтавської області отримали останні 49 “швидких” із загальної партії. Рухаємось далі. ФОТО

Артем Кузьменко 22 травня 2020 16:25 250 0

Пресслужба Полтавської ОДА повідомила, що весь процес оформлення документації, пов'язаної зі 103 новими автомобілями швидкої допомоги, закінчився. І остання партія зі 49 штук уже з сьогоднішнього дня роз'їдеться по автопарках лікарень та станціях швидкої. А Кременчук із 49 отримає 0, адже до цього йому відправили 16 автомобілів, тобто трохи менше, ніж одну шосту від загальної кількості закуплених "швидких". Тепер область може поставити галочку навпроти графи "карети швидкої допомоги" і рухатися в напрямку оновлення чого-небудь іще. Наприклад, в'їзду в область — поставити там новий архітектурний знак.

Учора, 21 травня, пресслужба Полтавської облдержадміністрації опублікувала інформацію щодо того, що незабаром на маршрути Полтавської області виїдуть 49 автомобілів екстреної медичної допомоги. Вчора області передали “швидкі”, які до цього купили за кошти Світового банку.

Процедура оформлення була досить довгою. У цей час 25 машин стояли на стадіоні “Ворскла” в Полтаві, ще 24 — на автобазі Департаменту охорони здоров’я.

Автомобілі прямо таки надсучасні (за мірками області) — їх обладнали GPRS-системою, балоном із киснем, дефібрилятором, моніторами пацієнта та іншою медичною апаратурою.

 

 

Читайте також: Кременчук отримає новенькі “швидкі”. Полтавщина першою в Україні оновить автопарк

 

“Починаючи з минулого року, на Полтавщину надійшли 165 нових автомобілів екстреної швидкої допомоги. За останню партію Світовий банк розрахувався лише кілька тижнів тому. Потім була реєстрація в сервісному центрі МВС, сьогодні вже отримали номери, – повідомив Олег Синєгубов. – Тому ми мали десь зберігати ці “швидкі”. 24 стояли на автобазі ДОЗ, решта – безкоштовно зберігалися на футбольному стадіоні, бо просто не було іншого підходящого великого закритого приміщення”.

 

 

Уже з сьогоднішнього дня новенькі автомобілі почнуть відвозити до станцій швидкої допомоги Полтавщини. Але до Кременчука не відправлять жодної. Усе тому, що 49 автомобілів — це останні із партії в більш ніж сотню “швидких”, які стояли в Полтаві. І до цього у Кременчук уже відправили 16.

 

Читайте також: У Кременчуці - 16 нових автомобілів Швидкої допомоги. Урядова пілотна програма Полтавщини

 

Один такий автомобіль коштує 1 млн 900 тис. грн. Виходить, що від області у вигляді карет швидкої допомоги Кременчук ще раніше отримав більше 30 мільйонів гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1685 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2752 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1668 0