Лідер УХЛ - ХК «Кременчук» розгромив у Харкові «Динамо»

Іона Харченко 27 вересня 2019 10:50 125 0

Учора, 27 вересня, в Харкові, на арені «Салтівський лід», відбувся матч четвертого туру УХЛ-Парі-матч сезону-2019/20, у якому лідер ХК «Кременчук» обіграв місцеве «Динамо» 7:0.

Кременчужани набрали 12 очок із 12 можливих після чотирьох ігор і продовжують лідирувати в турнірній таблиці.

Холодним душем для харків'ян стала перша п'ятихвилинка, в якій дублем відзначився Дмитро Орлов. Далі гравці «Динамо» вирівняли гру й мали парочку небезпечних моментів. Але в другій половині періоду Микола Кисельов (пас від Єгора Серанова), Єгор Серанов (пас від Гліба Бондарука) і Олександр Горлушко, закинувши по одній шайбі, довели рахунок до розгромного – 5:0.

У другому та третьому періодах, незважаючи на результат першої двадцятихвилинки, обидві команди продемонстрували перед уболівальникам хокей з високими швидкостями та гольовими моментами.

Харків'яни як мінімум повинні були закидати по шайбі в останніх двох таймах. Але, на жаль, у цей вечір В'ячеслав Новицький був бездоганний, а коли й він уже був не в силах відбити шайбу, за нього це зробила штанга воріт.

Те, що не вийшло в динамівців, зробили «городяни». Вони спокійно закинули по одній шайбі в кожному з двох таймів, що залишилися. Точні кидки на свій рахунок записали Дмитро Созонов і Олександр Горлушко.

Перемога підопічних Олександра Савицького ще більше зміцнила лідерські позиції «Кременчука», а харків'яни вже четвертий матч поспіль не можуть відчути смак перемоги та здобути перші очки в чемпіонаті.

Наступний матч кременчужани зіграють 28 вересня в гостях проти «Донбасу». Початок поєдинку о 16:30.

МХК Динамо – Кременчук 0:7 (0:5, 0:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Орлов, 4:38; 0:2 – Орлов (Гриценко), 5:35; 0:3 – Кисельов, 11:32; 0:4 – Серанов (Бондарук), 14:41; 0:5 – Горлушко, 17:30; 0:6 – Созонов, 30:20; 0:7 – Горлушко, 54:19.

«Динамо»: Шевчук (Бандурян); Фірсов — Наливайко (А), Піддубний — Панков, Савченко — Трапезников, Швоєв — Ступницький; Геворкян (А) — Муртищев — Олійник (К), Абаджян — Праведний — Борисов, Шилкін — Черноморченко — Абдулаєв, Федоров — Соляник — Харін.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов — Григорян, Грицьких — Толстушко, Горлушко; Бондарук — Серанов — Кисельов (К), Варава — Савченко — Жеребцов, Свищев — Гриценко (А) — Созонов, Пукс (А) — Орлов — Ворона.