Новини з 1996 року

КВБЗ передав 38 купейних пасажирських вагонів Укрзалізниці

Ксенія Омельченко 28 грудня 2017 13:32 371 0

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» виконав найбільший за останні роки контракт на виготовлення для Укрзалізниці пасажирських вагонів.

38 купейних пасажирських вагонів моделі 61-779, 11 з яких купейні вагони з меблями, що трансформуються, передані замовнику відповідно до договору 2017 року. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Останні три вагони з контрактної партії вирушили до харківського відділення Пасажирської компанії – філії УЗ. 

За словами заступника директора департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення УЗ Тараса Пасічника, 59 нових пасажирських вагонів, які КВБЗ виготовив для ПАТ «Укрзалізниця» у 2016-17 роках, – це відчутне оновлення пасажирського парку компанії.

До конструкції та інтер'єру нових вагонів внесено низку змін, починаючи від додаткових розеток у купе і полиць для багажу нестандартних розмірів і закінчуючи дуже популярним у пасажирів автоматом для приготування кави – кавоматом.

Зазначимо, що вагони, складені на КВБЗ у 2017 році, вже працюють на Південній, Південно-Західній, Львівській, Одеській та Придніпровській залізницях. 

З них сформовані цілі потяги, що працюють на найпопулярніших маршрутах. Таких як Харків – Одеса, Львів – Одеса, Київ – Івано-Франківськ, Київ – Новоолексіївка, Івано-Франківськ – Костянтинівка та інших.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись