Новини з 1996 року

Квартира, маєток, готелі за кордоном: новообраний Президент України опублікував декларацію

Іона Харченко 20 травня 2019 16:10 2742 0

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції свою електронну декларацію за 2018 рік.

Чоловік одружений, дружина – Олена. Крім того, він має двох дітей – Олександру та Кирила.

У декларації Володимир Зеленський вказав квартиру у Великій Британії, маєток в Італії та пʼять готельних номерів у Грузії.

Також задекларував будинок і земельну ділянку в Іванковичах на Київщині, кілька квартир у Києві, квартиру дружини в Ялті та низку нерухомості за кордоном. Зокрема, в президента з дружиною Оленою є квартира у Великій Британії площею 91 квадратний метр, яку вони придбали за понад 42 мільйони гривень, і житловий будинок в Італії площею 413 квадратних метрів вартістю понад 88 мільйонів гривень.

Серед цінного майна подружжя Зеленських — сім коштовних годинників марок BREGUET, Tag Heuer, ROLEX, Piaget, Graff, Bovet, а також автівки LAND ROVER 2016 року випуску та MERCEDES-BENZ 2014 року випуску.

Серед нематеріальних активів президент задекларував три винаходи, три корисні моделі та 25 торгових марок або комерційних найменувань.

Володимир та Олена Зеленські — кінцеві бенефіціари ТОВ «КІНОКВАРТАЛ», ТОВ «СТУДІЯ КВАРТАЛ 95», ТОВ «ЗЕЛАРІ ФІШ», «Ельдоранте Лімітед», «Вілхар Холдінгс Лімітед», «Фільм Херітейдж інк.» і «Сан Томмасо С.Р.Л.».

У 2018 році Зеленський отримав понад 4 мільйони гривень заробітної плати в ТОВ «Квартал 95», понад 3 мільйони гривень доходу від підприємницької діяльності від ТОВ «КІНОКВАРТАЛ»; Олена Зеленська заробила в ТОВ «Квартал 95» 1 мільйон гривень.

Також Зеленський задекларував 630 тисяч доларів, 107 тисяч євро та понад 1 мільйон гривень на банківських рахунках.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1269 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1936 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2478 0