Новини з 1996 року

КУРИ СНІГОМ ЗАГРЕБЛИ. Мера Кременчука на тракторі просять приїхати на Раківку, Щемилівку…

Олександр Курилов 19 січня 2016 17:20 1022 1

Кременчужани, які самі не можуть викопатися з-під снігу, звертаються до міської влади, аби їм допомогли побороти сніг на вулицях. Невідомо, чим завершиться їхнє прохання – мерія теж потопає в снігу, а на дорогах і в заметах буксують пасажири та пішоходи, але звернення таке.

Перш за все «Програмі плюс» оприлюднюють свій крик «SОS» мешканці Щемилівки. Через сніг до них, а мова про кінцеву зупинку автобусів №2 та №9, – транспорт уже не їде. А дійти по снігу дві зупинки для старої людини – це сьогодні справа нездійсненна.

Зрозуміло, що було б непогано, якби мер міста сам, як справжній Бетмен, за кермом трактора почистив би їм провулки, але…

Тож прохання – хоча б почистити до кінцевої зупинки центральну вулицю нашого міста – вулицю Пролетарську.

Натомість з іншого кінця Кременчука  - з Раківки громадяни просять проїхати трактором по вулицях мікрорайону, аби не пробиратися, як ведмеді по снігу у тайзі. Все ж Кременчук – не тайга, а будинки – не дерева…

Загалом таких прохань – дуже багато й голоси про допомогу лунають практично з усіх мікрорайонів.

Звідси і сподівання – мер Кременчука Віталій Малецький, який показав громадянам, що вміє непогано чистити сніг трактором, людей почує й на допомогу, як Бетмен з відомого американського серіалу, до людей приїде. Громадяни чекають.  

Теги: міське комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Юрий Паталах 20.01.2016 16:24

Сетка "Поруча" не сработала, она только под выборы работает. На стихийные бедствия сетки не активируют, только перед выборами, - чтобы получить голоса. Думайте хорошо в следующий раз когда голосовать за нового мера пойдете.

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1276 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2275 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2892 0