Новини з 1996 року

Купували виборців і купуватимуть ще. У Кременчуці депутати відмовляються від відкритих списків

Олександр Курилов 03 червня 2018 11:36 571 0

Депутати Кременчуцької міськради, де мракобєсіє добиває обранців мешканців нашого міста, – нові віяння.

Тож якщо раніше наші обранці, єдині в Україні, звернулися до міністра освіти з проханням повернути реформу в освіті назад і зробити все, як було, то нині нові віяння.

А за ними, депутати міськради відмовилися голосувати за звернення до Верховної Ради й до того ж нардепа Шаповалова, аби вибори відбувалися за відкритими списками й люди бачили, за кого вони голосують.

Причина таких вимог – сьогоднішня ситуація.

І ця ситуація стосується не тільки нашого нардепа Шаповалова, обраного мінімальною кількістю мешканців і «законотворчість» якого просто вбиває. (Цей чоловік або голосує за введення для всіх абонплати за компослуги, або пише звернення, за якими в жителів Кременчука починаються серйозні проблеми  за кордоном.)

Кременчуцькі депутати такі ж і аж ніяк не кращі. Їх обирали на минулих виборах, зважаючи на те, хто більше роздав гречки, цукру або просто грошей.

Тепер у Кременчуці промисловістю в міській раді займаються депутати, які на своїй роботі відповідають за дітей, а дотриманням закону в Кременчуцькій міськраді опікуються ті, хто цей закон найбільше порушує.

У підсумку – саме через це Кременчук є лідером України в дорожнечі комунальних послуг і не лише.

Це остання сесія міської ради та результати голосування за впровадження відкритих списків на вибори.

І таке підтримали аж 14 депутатів з необхідних 23-х.

«Є такі, знаєте, малі партії, зразка групи міського голови Малецького з назвою «Поруч» чи групи секретаря міськради Гриценка з назвою «Рідне місто». Й саме ці представники не голосували за відкритість списків і зрозуміло чому», - розповідає «Програмі плюс» депутат міськради Анна Павленко…

І що далі? А далі, зрозуміло, вимоги відкритості нікуди не зникнуть.

А на наших депутатів міськради, які хоч і купували собі місця в міськраді як не водяними колонками серед багатоповерхівок, так дитячими майданчиками, теж є управа.

В усякому випадку ніхто не заважає громадянам повісити на своїй багатоповерхівці відповідні оголошення.

А вони ж можуть бути такими: «Депутат від нашого кварталу – секретар міськради Юрій Гриценко, й тепер у нас поруч із зупинкою транспорту є загрозлива газова заправка».

Інший варіант – «Депутат від нашого будинку на Раківці – Олександр Плескун з групи «Рідне місто», й тепер у нас немає гарячої води».

Й таких варіантів – безліч.

Останній – «Найбільша депутатська група в Кременчуці – це група «Поруч» нардепа Шаповалова й мера Малецького, й тепер у нашому місті найвищі в Україні ціни на комунальні послуги».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись