Новини з 1996 року

Купити для Кременчука нового мера й вирішити проблему гарячої води? Служба допомоги Малецького

Олександр Курилов 01 серпня 2017 09:50 981 0

У Кременчуці – нові досягнення місцевої влади. Зміст останніх – це вирішення власних проблем і бездіяльність у вирішенні проблем міста.

А про останній такий приклад, коли чиновники мерії замість того, аби вирішувати проблему, просто махнули на неї рукою, повідомляє у Фейсбуку Служба допомоги мера Кременчука Віталія Малецького.

Тож остання така допомога - за повідомленням КП "Теплоенерго" з учорашнього вечора о 21:40 зупинено котельню № 176. Причина -  через відсутність ліміту на газ. Гаряче водопостачання відсутнє в будинках за адресами: вул. Велика Набережна, 1-49, або у всьому мікрорайоні.

Про що слід додати – це ставлення чиновників до цієї проблеми. І воно таке – якщо гаряча вода відсутня на Раківці, яку обслуговує комунальне підприємство «Теплоенерго», то чому вона повинна бути в інших районах Кременчука, які обслуговує те ж саме підприємство?

Про що слід додати – внаслідок таких відключень у найгіршій ситуації опинилися мешканці нещасливих кременчуцьких мікрорайонів, у яких є грудні діти.

Відомо, що до 10 серпня точно сонце пектиме так, що в Кременчуці будуть рекорди спеки. Тож якщо дорослим мешканцям цього мікрорайону  врешті-решт можна дійти до пляжу, що біля "Афін", то купати дитину віком до одного року в Дніпрі ніхто не буде.

Зрозуміло, що в найкращій ситуації тут опинився наш міський голова, який сьогодні відпочиває в турецькому готелі в Ізмірі, де все включено, разом з гарячою водою.

Однак Перший Занасип – це  Кременчук і тут можуть людей позбавити комунальних послуг, незважаючи на те, що за послугу громадяни платять.

Останнє, про що слід додати, – відомо, що у своїй газеті  з назвою «Автограф» наш мер пропонує кременчужанам купувати бойлери, бо вирішити проблему міська влада не в змозі.

Але, можливо, що краще б для виборців Кременчука купити собі нового мера.

Це було б дешевше, ніж платити за електрику для бойлера й оплачувати  підвищені норми газопостачання, які вводяться автоматично під час відсутності централізованого гарячого водопостачання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1251 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1918 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2439 0