Новини з 1996 року

Купатися в Кременчуці шкідливо для здоров'я: вода на пляжах міста - гірше вже нікуди

Валерія Макряшина 23 серпня 2020 11:05 801 0

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» вже традиційно повідомляє, що купатися у водоймах нашого міста не можна.

Як відомо, у межах моніторингового спостереження проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 21.08.2020р. показники мікробіологічної забрудненості води річкової р. Дніпро та р. Сухий Кагамлик не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:

- р. Дніпро, центральний пляж – індекс ЛКП початок пляжу 700 000, кінець пляжу 700 000, (допустиме значення -10 000):

- р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» – початок пляжу 240 000, кінець пляжу 240 000, (допустиме значення – 5 000)

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

“З метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, рекомендуємо здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро), городян закликають не користуватися і іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання”, – йдеться у повідомленні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1614 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1694 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1609 0