Новини з 1996 року

КУМА, САМІ ЗНАЄТЕ КОГО, ВІДМОВИЛА. Реєстраційна палата Кременчука врізала нового редактора КП «КТРК»

kurilov 19 серпня 2015 11:50 1174 0

Надалі Кременчук буде без комунальної телерадіокомпанії, яка наказала довго жити й на яку витрачали понад 2 мільйони гривень на рік.

Натомість замість КП «КТРК» у Кременчуці постане корпункт обласного телебачення  «Лтава», який раніше саме під Кременчуцьку комунальну телерадіокомпанію було замасковано.

Про те, що з таким фіналом: реєстраційна палата, яка підпорядковується міському управлінню юстиції, начальник якого – кума самі знаєте кого,   відмовилася реєструвати нового директора комунального підприємства «Кременчуцька телерадіокомпанія»,  репортеру розповіли у міськвиконкомі.

Також відомо, що корпункт «Лтави», який у нас розташовувався на площах мерії  (у КП «КТРК»), шукає собі нове приміщення. І, як на репортера,  житиме кременчуцький підрозділ «Лтави» у приймальні нардепа  Юрія Шаповалова, який теж є учасником кременчуцької війни чиновників.

Тож чи буде у нашому місті комунальна телерадіокомпанія? Як на автора – не буде. Натомість існуватимуть репортери обласної телерадіокомпанії «Лтава», які прийняті на роботу в обласному центрі й завдання  їхнє – продовження нерозумної кременчуцької битви між місцевими чиновниками.

Тож удачі кумі нашого славного управління й  обласним комунальним репортерам у їхній війні теж,  яку репортер періодично висвітлюватиме. 

О.Курилов

Теги: юстиція КременчукКП "КТРК""Лтава"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись