Новини з 1996 року

Кумівство у міськраді. Мер Малецький відгріб по повній від опозиційних депутатів за тарифи на проїзд

Олександр Курилов 31 травня 2016 12:14 1143 0

Надалі мешканці нашого міста зможуть зайвий раз  переконатися,  що кумівство у міськвиконкомі – це погано. А прикривати своїх підлеглих, які мало розуміються на тому, що роблять,  для міського голови Кременчука Віталія Малецького – справа нерозумна.

Це сесія міськради сьогодні й виступ депутата міськради від опозиції Дениса Терещенка. Його пропозиція досить проста – тарифи на проїзд в міських маршрутках необґрунтовано підвищені й це потрібно скасувати.

«Водій кожної маршрутки здає план щоденно від 400 до тисячі гривень. Водій заробляє собі щодня близько 200 гривень. Також щодня директору маршруту здається готівкою по 150-250  гривень .

Вся справа в тому, що ніхто не купує собі паливо на автозаправках й немає документів, що увесь час з ладу виходять запчастини», - зазначив депутат міськради, який услід за ЗМІ розповів про корупцію в пасажирських перевезеннях.

Про що слід додати – перевезення у Кременчуці й справді корупційні. Ціни на проїзд завищені необґрунтовано  й за це все відповідає призначенець мера міста Руслан Івашина.

Висновок Максима Терещенка –в міській владі беруть за ці перевезення хабарі, від чого у місті така низька якість перевезень й така висока вартість проїзду.

Точка зору мера міста Малецького  на заклик  - «скасовувати рішення про встановлення вартості проїзду в маршрутних таксі – це популізм й ми це вже проходили».

Щодо виступів, то з цього приводу вже учасники АТО, які теж прийшли на сесію міськради просили мера міста: перш ніж щось брати з людей, то спочатку людям потрібно щось дати.

Ще серед виступаючих - депутат міськради Олександр Кальченко про якість розрахунків тарифів.  А якість ця  розрахунків ніякої критики не заслуговує.

Що у підсумку – мер міста ставити це питання на голосування відмовився. Тож за питання голосували руками й за  відмову  від високих тарифів на проїзд у Кременчуці висловилися 18 депутатів.

Втім, мова тут не стільки в рішенні, як в тому, що депутати Кременчуцької  міськради показали сьогодні меру Малецькому свою точку зору.

І одна з них – мер міста постійно вигрібатиме сам за  не зовсім нормально  працюючих підлеглих.  Сьогодні це був керівник відділу транспорту, який допустив затвердження фіктивного розрахунку вартості проїзду у Кременчуці. Завтра буде хтось інший – кумів і родичів наших градоначальників  у мерії достатньо.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаТранспорт КременчукаЖиття КременчукаГроші КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1055 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2052 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2671 0