Новини з 1996 року

Куди звертатись мешканцям Полтавщини за неприбрані автошляхи?

Олексій Ващук 17 січня 2021 11:45 276 0

В «Укравтодорі» розповіли мешканцям Полтавщини, куди необхідно звертатися зі скаргою чи пропозицією у разі виявлення якихось недоліків дорожнього покриття, або неприбраного снігу на проїжджій частині.

Для цього треба спочатку знати, яка саме дорога за класифікацією має недолік. Це необхідно для того, щоб знати, куди взагалі звертатися.

Є чотири види доріг за класифікацією відповідальності за них різноманітних інституцій.

Наприклад, комунальні дороги та вулиці населених пунктів. Вони знаходяться у сфері відповідальності органів місцевого самоврядування. Слід зазначити, що таких доріг в Україні більше, ніж усіх інших разом узятих.

Наступними за розповсюдженістю йдуть автошляхи місцевого значення, якими опікуються ОДА (у випадку нашої області Полтавська).

Найменше ж в Україні державних доріг, за яких несе повну відповідальність «Укравтодор», а саме його структурний підрозділ на Полтавщині – Службу автомобільних доріг області.

Окремим видом доріг технологічні дороги та ті, котрі знаходяться на приватних землях. Вони належать різноманітним фізичним та юридичним особам.

Біля доріг у деяких місцях є спеціальні знаки, які показують водіям, якою саме дорогою вони їдуть. Державні дороги позначені прямокутними знаками з буквами, які позначають значення дороги. Так літера М вказує на міжнародну трасу, Н - на дорогу національного значення, Р – регіонального, а Т – територіального. Букви ж С, О та шість цифр означають, що людина знаходиться вже на районній або обласній дорозі.

Таким чином, стосовно комунальних доріг треба звертатися до органів місцевого самоврядування, контакти яких є на їхніх сайтах.

Місцеві дороги – за них, як ми вже казали, відповідає Полтавська ОДА. Поскаржитися можна за номером (0532) 56-02-90, а також Агентство місцевих доріг Полтавської області – 0500150233. Можна одразу набирати номери субпідрядних організацій.

Про стан державної дороги можна повідомити також до Укравтодору або Служби автомобільних доріг Полтавщини за номерами (0532)615829, 0504098001.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2475 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2501 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3738 0