Новини з 1996 року

Крюківський вагонобудівний завод поставить до Білорусі 500 напіввагонів

Валерія Макряшина 24 червня 2019 12:35 595 0

АТ "Промагролізінг" профінансував поставку Білоруській залізниці 500 напіввагонів виробництва АТ "Крюківський вагонобудівний завод".

Про це пише ЦТС з посиланням на дані "Промагролізінг".

"Потрібно відзначити, що в рамках укладених договорів у Республіку Білорусь уже доставлено 100 напіввагонів, у повному обсязі поставка відбудеться до жовтня поточного року..." - говорять у компанії.

Не можна залишити без уваги й той факт, що це перший значущий контракт на поставку рухомого складу, укладений з Крюківським вагонобудівним заводом.

"При цьому сторони відзначають оперативність структурування угоди та її зручність для кожного учасника, що є передумовою для подальшого значного розширення співпраці при поставках залізничного транспорту для БЗД та інших вітчизняних перевізників..." - розповіли в "Промагролізінг".

Раніше ЦТС писав про те, що в лютому 2019 року стало відомо, що Білоруська залізниця планує купити більше 2 тисяч вантажних вагонів, 3 дизель-поїзди та 30 пасажирських вагонів. На придбання всього перерахованого розраховують витратити 298 млн доларів.

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 461 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1783 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2879 0