Новини з 1996 року

Крюківський вагонобудівний завод не співпрацює з російською «Сєвєрсталь», - депутат міськради Плескун

Олександр Курилов 10 лютого 2017 15:33 1216 0

Депутат Кременчуцької міської ради, голова бюджетної комісії міськради й представник ПАТ «КВБЗ» Олександр Плескун спростував факт співпраці підприємства з російською «Сєвєрсталлю», у якої ПАТ «КВБЗ» начебто закупив гарячекатану сталь.

«Наше підприємство не співпрацює з російськими постачальниками, й поширена у соціальних мережах інформація про нібито такі факти не відповідає дійсності», - за словами депутата міськради, ПАТ «КВБЗ» не співпрацює з Росією ще з 2012 року, коли східна країна закрила свій ринок для вантажних вагонів, виготовлених у Кременчуці.

Інше, що відомо з цього приводу, – у свою чергу вже Україна в 2014 році, за ініціативи ПАТ «КВБЗ», закрила свою залізницю для пересування по ній вантажних вагонів найбільшої російської транспортної компанії.

Нагадаємо, нещодавно АТОвець Олександр Лущенков оприлюднив в соціальних мережах документи, в яких йшлося про співпрацю Вагонзаводу та російської "Сєвєрсталі"

Слід вказати, що влітку 2016 року з Кременчука до Ялти введено щоденні поїздки автобуса.

Згодом стало відомо, що Департамент ПСЗН та питань АТО користується послугами "Альфа-банку", що належить особистому "гаманцю" Путіна Михайлу Фрідману.

Згодом активісти Цивільного корпусу "АЗОВ" вказали про те, що на сайті Kremenchug.ua незаконно висить об'ява про набір працівників на будівництво Керченського мосту.

У вересні Україна на російських конкурентів Вагонзаводу та КрАЗу наклала санкції

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 200 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 327 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 282 0