Новини з 1996 року

Крюківський райвиконком скоротить 60 чиновників. КРЮКІВСЬКА РАЙРАДА ПРИПИНЯЄ СВОЄ ІСНУВАННЯ

Олександр Курилов 13 жовтня 2015 12:41 2176 0

Крюківський районний виконавчий комітет письмово оголосив про наміри скоротити 60 чиновників у найближчі два місяці. Причина – управлінці, які все керують  і керують, втрачають свою роботу через припинення існування Крюківської районної ради міста Кременчук.

Про надходження такого повідомлення про майбутнє скорочення до міського центру зайнятості «Програмі плюс» розповів його керівник Володимир Нападайло.

Втім очікується, що всі 60 звільнених працівників райради та райвиконкому на облік у центрі зайнятості не стануть, однак перейдуть працювати в інші органи влади, зокрема у Кременчуцький міський виконавчий комітет і його служби.

Про що варто додати – відповідне повідомлення до Центру зайнятості також має надіслати Автозаводський районний виконком, де ще рахують кількість тих, кого не зможуть після такого ж скорочення прилаштувати на бюджетну зарплату.

Як відомо, у Кременчуці депутати міської ради півроку тому на своїй сесії проголосували за скорочення районних у місті рад. Одна з причин такого рішення - намагання зекономити бюджетні кошти, які виділяються на утримання районних рад у Кременчуці та їх апаратів.

Теги: Реформа

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 64 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1427 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2416 0