Новини з 1996 року

Крюківський парк буде з новим тротуаром, фонтаном і відеоспостереженням, але поки що тільки на папері

Валерія Макряшина 22 жовтня 2020 13:25 486 0

Парк "Крюківський", який розташований по вулиці Івана Приходька і був створений більше 100 років тому, зазнає метаморфоз. Тут облаштують нові пішохідні доріжки, архітектурні форми тощо.

Керівництво комунального парку в особі його директора Олександра Непші, вчора, 21 жовтня, замовило в іншого комунального, але вже госпрозрахункового підприємства "Креміньміськпроект" послугу з розроблення проєктно-кошторисної документації з капремонту території з улаштуванням там малих архітектурних форм та елементів благоустрою.

Коштуватиме це все 252 тисячі 607 гривень, хоча спочатку замовник пропонував понад 300 000. Внаслідок торгів, у яких брали участь двоє учасників, ціна, як бачите, знизилася.

Що буде в парку, крім тротуару та доріжок? Спочатку виконавець розробить ескіз. Якщо вірити угоді, яка оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro, проєкт міститиме етапи здійснення "капітального ремонту" парку, де буде оновлено освітлення, водовідведення та водопостачання.

Також у парку встановлять відеокамери, альтанки, облаштують тіньові зони та приведуть у порядок фонтан. Проєкт виконавець повинен виконати до 17 грудня цього року. 

Самі ж роботи "затягнуть" максимум на 2 мільйони 500 тисяч гривень, якщо все буде, як заплановано.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1432 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1790 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2150 0