Новини з 1996 року

Крюків оновлюється. Не весь, але плитку на будівлі райвиконкому міняють

Олександр Курилов 10 листопад 2017 15:29 329 0

Кременчуцький прогрес, який у нас можна спостерігати протягом останніх п’яти років, нарешті вирвався зі скверу, що на вулиці Соборній, та Придніпровського парку й пішов у Крюків. Тож сьогодні вже цей район Кременчука гуде, але не скрізь.

Це репортеру випало побувати на правобережжі міста, аби подивитися, наскільки децентралізація, що означає величезний і додатковий потік грошей до міського бюджету, якось впливає у Крюкові на створення нормальних умов для життя.

І висновок перший – таки впливає.

Ось будівля Крюківського райвиконкому, де сьогодні сидить керівник Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик.

І зміни тут величезні. Якщо раніше чотириповерхова будівля по периметру знизу була обкладена плитами під граніт з цяточками, то їх тепер міняють на такі ж, але вже без цяточок. І це, зрозуміло,  мова саме про той прогрес, який ми очікуємо від міських чиновників.

Зрозуміло, що можна говорити про необхідність цієї справи, але, пане Дмитре, ви не думаєте, що є речі, трішки важливіші, ніж ваші апартаменти?

Є ті ж зупинки транспорту, тобто їх відсутність, і той же музей Макаренка, що розвалюється й плаче, бо потребує капітального ремонту.  

Зрозуміло, що буде несправедливо говорити лише про недоліки. Досягнення теж є, й за ними можна говорити про пріоритети міського голови Кременчука Віталія Малецького.

А пріоритет такий. Ось за кошти міського бюджету (наших податків) будується нова алея з плитки біля торгового центру в Крюкові, який належить бізнес-чиновнику Полтавської облради Холоду (зупинка "Вагонзавод").

І будівництво тут практично вже завершено, в усякому випадку завершується укладання плитки.

Але за тридцять метрів від цього свята комунального життя - четверо будівельників роблять капітальний ремонт дитячого садочка й там не те що кінь не валявся, там взагалі нічого не валялося.

Звідси й висновки про пріоритети наших чиновників, які далі будівництва Потьомкінських сіл й укладання плитки із саджанням дерев не йдуть.

І наскільки це правильно? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись