Новини з 1996 року

Круглий стіл влади з переселенцями та учасниками АТО. Піар чи наміри працювати?

Андрій Рубан 23 лютого 2016 10:07 928 0

Учора у Кременчуцькій мерії громадські активісти, представники ветеранських організацій АТО, вимушених переміщених осіб проводили круглий стіл з місцевими чиновниками.

Очолила круглий стіл заступник мера Ольга Усанова.

З самого початку у присутніх учасників АТО і переселенців склалося враження про те, що вони потрапили на якусь звітно-виборчу конференцію місцевої влади. Всі структури, а це і центр зайнятості, і відділ культури, освіти,  медицини доповідали про цифри, які не цікавлять простих людей та громадських активістів і волонтерів.

Представники громади вимушено переміщених осіб та учасники бойових дій зазначили тільки про реальну роботу департаменту праці та соціального захисту, але підкреслили, що вони не в силах побороти всі проблеми вищезгаданих верств населення.

Активісти запропонували створити єдине вікно для переселенців та учасників АТО, а також призначити відповідальну людину, яка б могла потрапити у будь-який кабінет чиновників і представляти інтереси цієї громади.

Близько двох годин тривав діалог чи то звіт або розповідь чиновників, як усе добре у місцевої влади у відносинах з людьми, які страждають внаслідок війни на Сході.

В кінці кінців вирішили допрацювати меморандум, який планували прийняти і зустрітися вже наступного понеділка.

Варто зазначити, що наприкінці зустрічі виступив учасник бойових дій у минулому доброволець батальйону Донбас Олег Штефан, який 4 місяці перебував у полоні проросійських терористів.

“Досить говорити. Треба нарешті працювати. 2 роки йде війна, а ви все валите на попередників. Мені постійно приходять відписки, а ваша бюрократія примусить нас скоро діяти. Але ми будемо діяти тільки мирно у рамках чинного законодавства”, - емоційно завершив круглий стіл Олег Штефан.

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониЖиття КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 258 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1440 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2430 0