Новини з 1996 року

Кронуємо покроноване! У Кременчуці триває комунальна операція-махінація з бюджетними коштами

Олександр Курилов 17 жовтня 2017 09:52 1344 0

Кременчуцькі студенти, які навчаються в КНУ імені Остроградського за фахом "Фінанси та менеджмент",  сьогодні можуть вийти зі своїх аудиторій надвір, аби провести на вулиці Першотравневій лабораторні заняття.

Зміст такої роботи: наші студенти зможуть подивитися, як у реальному житті Кременчука його градоначальники списують кошти з міського бюджету завдяки кронуванню вже покронованих дерев.

І за тим, що сьогодні відбувається перед вікнами майбутніх фінансистів і що можна досліджувати, – працівники КП «Благоустрій Кременчука» розправляються з допомогою бензопил з кронованими два роки тому сріблястими тополями.

Загалом ці дерева, яким ще не виповнилося й 60 років, могли б рости й рости. Але зеленим насадженням не пощастило, бо на них у міськвиконкомі Кременчука сьогодні відпрацьовують методику  поступового кронування, що  проводиться двома етапами.

За першим –  спочатку кронується крона тополі. За другим – дерево спилюється зовсім, і все  це, хоч дерево одне, оплачується двічі. Тобто рентабельність складає 200 відсотків.

Звідси й питання, які будуть цікавими як для студентів, так і для викладачів.

І перше таке: ціна подвійного кронування або яке з них – те, що робиться сьогодні чи вже зроблене два роки тому, - є дорожчим?

Окрім просто витрат, у цьому випадку також слід ще вивчити затрати на фарбування дерев, яке відбулося два роки тому, під час першого обрізання гілок, аби уникнути загибелі насаджень.

Про що слід додати й це видно з фото – не виключено, що фахівці КП «Благоустрій Кременчука» все ж дещо з того, що було деревом, – залишать. І, можливо, після нинішнього обрізання на вулиці Першотравневій стоятимуть самі стовбури висотою по 2 метри, аби було що кронувати наступного разу.

Останнє – вже звернення до самих студенів КНУ і їхніх викладачів, аби ця практична робота мала хоч якийсь смисл.

Результати досліджень, якщо вдасться з’ясувати: скільки взагалі коштів у міськвиконкомі витрачають на розпил дерев, можна буде передати в поліцію, але не кременчуцьку, для подальшого відкриття кримінального провадження.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 178 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 270 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 437 0