Новини з 1996 року

КрНУ імені Остроградського в жовтій зоні перейде на віддалену форму навчання

Олександр Курилов 20 вересня 2021 14:45 483 0

Кременчуцький національний університет імені Остроградського ймовірно піде з цього тижня в навчання по Інтернету. А причина такого кроку - плани уряду щодо оголошення в Україні жовтої зони карантину. Як тільки про це буде оголошено, окремі навчальні заклади, де вакциновано менше 80 відсотків співробітників, не будуть працювати очно.

Й це нарада в Полтавській обласній адміністрації сьогодні й наступна промова голови адміністрації Олега Синєгубова.

«Минулого тижня була прийнята постанова щодо жовтої зони. Напевно, цього тижня буде засідання державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ці зони будуть визначені додатково по областях. Умовно вся Україна від сьогодні вже перебуває у «жовтій» зоні.

Рішенням державної комісії будуть уточнені протиепідеміологічні заходи, які будуть запроваджені по кожній з областей. Щодо освітян, в середньому, однією чи двома дозами вакциновано 72%. Минулого тижня ми збирали усіх ректорів вищих закладів освіти і суворо попередили, що є відповідне рішення регіональної комісії ТЕБ та НС. Якщо 80% персоналу не буде щеплено однією або двома дозами вакцини, заклад буде зачинено. Не буде ні заочної, ні очної форми навчання. Те саме стосується і шкіл», - зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Далі слід сказати, що за інформацією обласних чиновників, які ведуть відповідну статистику – в нашому КрНУ імені Остроградського працює 534 співробітника. За останній тиждень тут активно йшов процес вакцинації й відсоток тих, хто отримав хоча б першу дозу щеплення зріс з 46,62 до 62,73%. Для того, аби наш університет працював і під час посилення карантину щеплення повинні зробити собі 427 працівників, або 80%.

Тепер питання одне: що буде першим – кременчуцькі викладачі встигнуть зробити по одному щепленню до оголошення жовтої зони карантину чи все таки заклад перейде на віддалену форму навчання? Останнє – це взагалі про стан справ з вакцинацією у вищих навчальних закладах.

За тим, що повідомляють наші колеги з «Полтавщини», в області є вищі навчальні заклади, де справи зі щепленнями гірші за кременчуцькі й мова про полтавський педагогічний університет імені Короленка.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1621 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1700 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1616 0