Новини з 1996 року

Крим, Пивиха, Осінь: у художній галереї відкрилась виставка Тетяни Яворської

Ксенія Омельченко 01 листопад 2017 16:31 827 0

Насправді талановита кременчуцька художниця народилася в Дніпропетровську. Однак її творчий шлях склався саме в нашому місті.

За словами Тетяни Яворської, серед її робіт - здебільшого етюди. Натхнення для їхнього написання жінка бере на дачі. Щоправда, художниця також написала та відреставрувала понад 30 ікон, які знаходяться у храмах Кременчука, Комсомольська та Козельщини в приватних колекціях.

Також жінка протягом 25 років роботи оздобила чимало інтер’єрів декоративним живописом.

Серед її робіт багато осінніх пейзажів, квітів, гірського Криму, моря і річок. Є і рідні ландшафти, наприклад, гора Пивиха.
  

Досвід у Тетяни Яворської чималий: вона працювала і художнім оформлювачем на кременчуцькому автомобільному заводі, і художником-конструктором у малому дизайн-підприємстві "Бріг", і викладачем у дитячій художній школі "Віка".

З 2011 року художниця успішно працює старшим викладачем у Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій та управління (КУЕІТУ) на факультеті графічного та комп’ютерного дизайну.
 


 

Талановиту майстриню вітали близькі, родичі та друзі. Також з квітами та подарунками художницю привітали її вихованці. До речі, їхні роботи теж можна побачити у виставковому залі.

Зі словами вдячності до Тетяни Яворської звернулися друзі та художники.Сама художниця зізнається, що писати картини любить понад усе. Проте розповідає, що поєднувати роботу, життя і творчість зовсім нелегко. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 64 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 509 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1823 0