Новини з 1996 року

Кримінальну справу по Головачу розглядатимуть наново

Андрій Михайленко 10 грудня 2015 10:10 822 0

Оскільки відповідне рішення Апеляційний суд Полтавської області ухвалив учора за результатами розгляду скарги захисту громадського діяча Леоніда Харченка. Саме ж рішення судді Автозаводського районного суду Віктора Гафяка про звільнення нинішнього депутата міськради Олександра Головача від кримінальної відповідальності за побиття 30 вересня 2014 року в міськраді Харченка скасовано.

Нагадаємо, тоді суддя Гафяк звільнив Головача від кримінальної відповідальності у зв'язку із задоволенням клопотання про передачу тодішнього підсудного на поруки трудового колективу (4 особи) підприємства ТОВ "Алькорцентр", директором якого на той момент була жінка помічника народного депутата Юрія Шаповалова.

За тим, що відомо, на думку суду апеляційної інстанції, мотиви вказаного рішення Автозаводського райсуду є безпідставними. Тож справа Головача має бути переглянута, а до кінцевого рішення суду він перебуватиме у статусі підсудного, що не впливатиме на професійну діяльність останнього в міській раді. Проблеми ж розпочнуться тоді, якщо по нинішньому депутату від ВО "Батьківщина" буде винесено вирок. 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 509 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 986 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3496 0