Новини з 1996 року

Крилаті фрази депутата Таценюка. ХІТ-ПАРАД

Андрій Рубан 23 грудня 2015 16:43 995 0

Чи то від утоми, чи то від нерозуміння, що треба говорити на засіданнях міської ради, можливо, з інших причин, місцеві депутати продовжують веселити кременчужан (ось тільки чи від того веселішає життя людей? - Авт). Часто говорять не в тему, поводяться, нібито на гумористичному шоу. Депутат від партії "Батьківщини" не жалкує таких собі крилатих фраз (слово - не горобець. - Авт.).

Далі наводимо деякі фрази члена партії "Батьківщини" Віталія Таценюка:

- Оксана Піддубна, це вам не подіум і не треба крутити тут задом... Ви являєтеся родичем міського голови... - куди дивився депутат Таценюк, вимовляючи ці слова, та про що в цей момент думав, нам невідомо.

Після цих слів депутат від "Укропу" Оксана Піддубна звернулася до міського голови, щоб той зробив зауваження за непарламентську поведінку Таценюку. Віталій Малецький також невідомо куди дивився та про що думав у цей момент, так як сказав, що нічого подібного він не чув.

- Це храм наш, - цього разу депутат від "Батьківщини" говорив уже про міську раду. Чи перетворюватимуть будівлю міської ради і  чи закликатиме депутат Таценюк інших депутатів до служіння якійсь релігійній конфесії, він не повідомив. Але релігійну тему таки продовжив: 

- Призивати до інквізиції - це блюзнірство, - така була відповідь Таценюка на пропозицію депутата "Опоблоку" Дениса Терещенка щодо повернення центрального ринку в комунальну власність міста Кременчука.

Теги: пленарне засідання міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0