Новини з 1996 року

Крик душі. Кременчужани у відчаї через карантин і відсутність можливості працювати!

Валерія Макряшина 07 квітня 2020 14:25 6468 0

Карантин у Кременчуці через розповсюдження у світі такого небезпечного вірусу як COVID-19 змусив усіх зупинитися. Місто, за винятком деяких районів, огорнула порожнеча.

Порожні садочки та школи, напівпорожні вулиці й парки. Цей вірус обмежив права більшості громадян, точніше вірус, як каталізатор, підштовхнув владу це зробити.

Вірус - це страшно і з цим усі згодні.

Але. Залишитися без коштів в орендованій квартирі з маленькою дитиною страшно також, і ніхто, на жаль, не подумав про таких містян. Про тих, хто, вибачте, не встиг назбирати собі сотні тисяч гривень чи взагалі мільйон на так званий чорний день.

Ніхто в Кременчуці та й взагалі в Україні не подумав про тих, хто втратив роботу через карантин, у кого наразі немає навіть тієї горезвісної гречки чи іншої крупи. Запаси в кременчужан закінчаться в будь-якому разі, й тоді їхня самоізоляція стане ще більш нестерпною, тим більше, коли вони знають, що це ще не кінець.  

Всі мають знати, що у 60 відсотків жителів нашого міста коштів вистачить тільки на чотири тижні карантину і лише у 6-ти відсотків - на карантин довжиною в півроку і більше. 

Що робити тим, в кого на довге сидіння вдома грошей немає?

Що взагалі можна казати про захищеність населення, коли влада годує пенсіонерів обіцянками про 1 000 гривень допомоги на час коронавірусу? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1097 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2099 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2716 0