Новини з 1996 року

Кременчуцьку чиновницю оштрафували за корупційні дії. Не задекларувала подаровану квартиру

Іона Харченко 01 серпня 2019 17:15 406 0

За матеріалами прокуратури Полтавської області посадовця Кременчуцької міської ради покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

За матеріалами прокуратури Полтавської області суд розглянув протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, про порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків (частина 1 статті 172-5 КУпАП) і вимог фінансового контролю (частина 2 статті 172-6 КУпАП) головним спеціалістом бюджетного управління Департаменту фінансів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Згідно матеріалів справи встановлено, що посадовою особою місцевого самоврядування не подано до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після набуття в подарунок квартири вартістю 100 тисяч гривень, яку згідно частини другої статті 23 Закону України «Про запобігання корупції» вона не мала права отримувати.

За безпосередньої участі прокуратури посадову особу визнано винною та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.

Після набрання рішення суду законної сили, з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню пов’язаного з корупцією правопорушення, Кременчуцькому міському голові буде внесено подання для ініціювання проведення службового розслідування за даним фактом.    

Робота на вказаному напрямку триває.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1293 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1965 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2522 0