Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчуцькому волонтеру вручили литовську нагороду "За боротьбу, за незалежність, за свободу"

Єлизавета Кравченко 28 січня 2016 09:11 739 0

Учора у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради за участю першого заступника міського голови Володимира Пелипенка та заступника міського голови Дмитра Кравченка відбулася зустріч з представниками литовської делегації, яка перебуває в нашому місті у рамках реалізації спільних проектів за напрямом професійно-технічної освіти.

Метою офіційного візиту литовських гостей також було  вручення медалі «За боротьбу, за незалежність, за свободу», засновником якої є Литовський благодійний фонд за боротьбу та незалежність Литви «11 Березня», активному представнику волонтерського руху, кременчужанину  Володимиру Онопку.  

Серед представників Литовської делегації директор Міжнародного  благодійного фонду «Help Wing», полковник запасу та резерву Литовської Армії Алгіс Шімонютіс, підприємець, який надає фінансову та гуманітарну підтримку АТО Петрес Дауткевічус, керівник Каунаського центру підготовки будівельників Маркунас Гедімінас.

Кременчуцьку сторону представляли керівник Департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО, учасник АТО, полковник Володимир Поляков, представники громадських організацій, які опікуються питаннями допомоги учасникам АТО, директор Вищого професійного училища №7 Микола Несен.

Передаючи нашому земляку Володимиру Онопку  нагороду Литовського благодійного фонду «За боротьбу, за незалежність, за свободу», директор Міжнародного  благодійного фонду «Help Wing» Алгіс Шімонютіс зауважив, що ця медаль є номерною. Нагороджуються нею лише найкращі патріоти з різних країн, які попри всілякі труднощі борються за незалежність своєї держави. 

Медаль, що сьогодні одержав Володимир Онопко, має номер 85. Алгіс Шімонютіс говорить, що з  Володимиром Онопком він познайомився ще на Майдані, потім – багато разів зустрічався з ним у зоні АТО під час передачі гуманітарних вантажів. За час знайомства з ним представники Міжнародного  благодійного фонду «Help Wing», Асоціації  зрозуміли, що цей кременчужанин є справжнім патріотом своєї Батьківщини, він боротиметься за єдність її і незалежність до тих пір, поки вона знаходитиметься у небезпеці. 

Алгіс Шімонютіс подякував Володимиру Онопку, всім героям АТО, волонтерам за те, що, захищаючи свою країну, вони захищають інші країни від тероризму та зовнішньої агресії.

 

 

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що дуже приємно, коли діяльність наших земляків оцінюється на високому рівні не тільки на теренах України, а й за її межами.

Волонтер – це не робота, це поклик душі, велика відповідальність. Від усієї територіальної громади міста він подякував Володимиру Онопку та його колегам по волонтерській діяльності за  те, що вони надають таку потрібну допомогу військовослужбовцям і мешканцям окупованих територій.

 

 

 

Теги: Підтримка оборониЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 777 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1462 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1472 0