Новини з 1996 року

Кременчуцькому податківцю доведеться відсидіти у в'язниці за хабар - Апеляційний суд так вирішив

Андрій Михайленко 26 травня 2017 14:30 900 0

Уже екс-правоохоронця Апеляційний суд Полтавщини засудив до 9 років позбавлення волі за хабар у півмільйона.

Кременчуцький податківець Володимир Бурлаченко, який взяв хабар - 500 тис. грн., за законом Савченко реально «просидить» 4 роки і 5 місяців.

Апеляційний суд Полтавської області залишив без змін рішення суду першої інстанції і присудив колишньому начальнику відділу кременчуцької податкової 9 років позбавлення волі.

Правоохоронці затримали Володимира Бурлаченка в кінці січня 2015 року під час передачі хабара в розмірі 500 тис грн. Ці кошти передав директор підприємства ТОВ «Грін Арт».

 

 

Читайте також: Колишнього головного податківця Полтавщини суд відпустив під заставу в 12 млн. гривень

Згідно з даними судової справи, Бурлаченко пообіцяв закрити проти підприємства кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків на загальну суму 754 тис грн. Податківець запропонував дати йому хабар у розмірі 1 млн 500 тис грн. та попередив, що якщо вони не підуть на контакт, то податкових зобов’язань додатково нарахують ще на 5-6 млн грн.

Підприємець звернувся до правоохоронців. На наступний зустрічі Бурлаченко зменшив розмір хабара до 500 тис грн. Підприємець погодився і поїхав по помічені гроші, які отримав від працівників міліції. Передав гроші Бурлаченку в його робочому кабінеті, одразу туди зайшли співробітники УБОЗ та слідчі. Зробили обшук і знайшли гроші.

Крюківський районний суд Кременчука визнав Володимира Бурлаченка винним та засудив до 9 років позбавлення волі. Бурлаченко подав апеляційну скаргу на це рішення.

Бурлаченко і його адвокат намагалися перекваліфікувати справу з вимагання хабара (ч.4 ст. 368 КК) на зловживання впливом (ст. 369 КК). На суді Бурлаченко зізнався у злочині і щиро покаявся. Розповів, що брати хабар він не хотів, його спровокували.

Апеляційний суд не повірив доводам Бурлаченка і залишив рішення Крюківського суду без змін. 24 травня Апеляційний суд прийняв рішення.

Згідно з вироком, Володимир Бурлаченко має відбути 9 років за ґратами.

Оскільки він перебував у СІЗО з початку 2015 року, де день перебування рахувався за два в установах обмеження волі, податківець має відсидіти 4 роки і 5 місяців у тюрмі.

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1038 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1916 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 896 0