Новини з 1996 року

Кременчуцькому Пенсійному фонду зі скрипом, але поступово виділять гроші - ледь умовили депутатів

Марина Баніт 03 жовтня 2017 13:50 422 0

Як "Програма Плюс" повідомляла раніше, Пенсійний фонд просив гроші на комп'ютеризацію, що покращило б умови збору документів від населення на отримання пенсій. Просили 698 тисяч гривень. Та хоча на святкування  в ресторанах на один лише прийом витрачаються такі самі гроші з бюджету, для покращення життя пенсіонерів та працівників фонду гроші "зажали". І тут ідеться передусім про відмову на попередній комісії.

Але Пенсійний фонд не втрачав надію і сьогодні, 3 жовтня, його представники вже знову прийшли до міськвиконкому на засідання комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності. Просили про ті ж самі гроші. І вже цього разу пояснили, що урядом було затверджено напрямок модернізації роботи Пенсійного фонду. А автоматизація дасть можливість працювати швидше і прозоро. Для цього хочуть купити комп'ютери, сканери та принтери.

З цього приводу Юрій Гриценко запропонував гроші виділити з вільного залишку, але 168 тисяч - цьогоріч, а вже наступні понад 500 тисяч - у наступному році.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись