Новини з 1996 року

Кременчуцькому «АвтоКрАЗу» 70 років. ФОТО

Анастасія Лисенко 28 серпня 2015 18:30 1226 0

З початку роботи Кременчуцького автомобільного заводу вже минуло аж 70 років. На честь такої події для працівників підприємства влаштували невелике свято – показ моделей усіх автомобілів ще  40-их років минулого століття і феєричне шоу з випробуванням транспорту у подоланні перешкод.

Найбільше глядачі хотіли побачити броньовики «КрАЗ-MPV Shrek» та «KrAZ Feona». Працівники підприємства, професійні і досвідчені водії, показали, як автомобілі «АвтоКрАЗу» можуть долати перешкоди: їздити у пустелях і не застрягати у пісках глибиною до двох метрів, підійматися і спускатися з гори, ухил якої понад 60 градусів. Крім цього, автомобілі можуть долати різні бордюри  - як зигзаги, так і колоди. Показали глядачам і потужний автомобіль з не менш гучною назвою «Krazy Crocodile».

Ще у цей день на підприємстві запрацював музей, який протягом багатьох років був закритий. Наразі у ньому розміщені зменшені копії моделей автомобілів, картини та отримані нагороди за роки роботи підприємства.

Після демонстрації транспорту на співробітників очікував ще й святковий концерт.
Директор підприємства Роман Черняк зазначив, що спочатку відзначати 70-річчя підприємства вони не планували, адже в країні відбувається війна. Але така дата є досить значною…

Анастасія Лисенко 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись