Новини з 1996 року

Кременчуцько-полтавський «революціонер», нардеп Каплін звітує про покращення свого життя. Фото

Олександр Курилов 11 лютого 2019 13:00 863 0

Скандально відомий полтавський нардеп кременчуцького походження Сергій Каплін, серед конкретних справ якого – ходіння з сокирою по Полтавській міськраді й вирубування дверей у кабінеті тамтешнього міського голови, повідомляє про серйозне покращення свого матеріального стану.

Обранець наших сусідів оголошує, що став власником «дороговартісного байка Triumph Rocket 3, ціна якого навіть у статусі «був у використанні» сягає близько $20 тис.», - розповідають на сайті «Полтавщина» полтавські журналісти, справедливо зауважуючи, що цей «захисник прав людей» за минулий рік роботи в парламенті отримав менше, ніж  може коштувати його придбання.

Слід додати, що в декларації, яку полтавський нардеп подав у виборчу комісію 25 січня цього року, про нове його мотоциклетне придбання немає жодної згадки, на відміну від зафіксованих даних про виконавчий лист на 99 тисяч гривень (невиплачені аліменти).

«Знайомтеся – 2,3 літра, 158 коней…» - розповідає в соціальних мережах революціонер про свою покупку в очікуванні позитивної реакції свого кроку.

А реакція ж тут одна: ми всі, мешканці Кременчука, й зрозуміло, що полтавці теж, раді, що вам, Сергію, вдалося знайти в парламенті нормальне джерело свого збагачення. От тільки чим ви розраховуєтеся за свої забаганки?

Законами про компослуги чи цінами за газ? Хто платить за вашу "музику"?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 216 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 539 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 199 0